בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוניקה לווינסקי מרגישה נבגדת 
 
 יחסיה עם קלינטון כמעט גרמו להדחתו. מוניקה לווינסקי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לווינקי לא מרוצה מספרו החדש של מאהבה לשעבר, ביל קלינטון. "קלינטון משכתב את ההיסטוריה, דבריו הם הם תיאור שקרי של המציאות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוניקה לווינסקי לא מרוצה מספרו החדש של מאהבה לשעבר ונשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון. לווינסקי אמרה היום (שישי) כי קלינטון, "משכתב את ההיסטוריה". בראיון ל"דיילי מייל" הבריטי התייחסה לווינסקי לספרו החדש של קלינטון "חיי" וטענה כי דבריו הם הם "תיאור שקרי של המציאות".

לטענתה של לווינסקי, הנשיא לשעבר החמיץ את ההזדמנות לתקן את הנזק שנגרם לה עקב חשיפת היחסים בינהם. "הוא יכול היה לתקן את הכל בספר", היא אמרנ לעיתון, "אבל הוא לא עשה זאת. הוא שיקר".

לווינסקי, כיום בת 30, היתה מתמחה בבית הלבן. יחסיה עם הנשיא לשעבר קלינטון כמעט גרמו להדחתו. קלינטון כתב בסיפרו כי מערכת היחסים שלהם החלה ביוזמתה של לווינסקי וכי היא היתה אך ורק פיזית.

"אני לא ציפיתי ממנו להיכנס לפרטים בנוגע למערכת היחסים בינינו. אבל אם זה היה נעשה באופן כנה, לא היה אכפת לי. ציפיתי ממנו לפחות לתקן את ההצהרות הכוזבות שהכריז כאשר ניסה להגן על כיסאו", אמרה לווינסקי והוסיפה: "במקום זה, הוא תיאר את זה כאילו שמתי את הכל כדי שהוא ייקח. אני הייתי המזנון החופשי והוא פשוט לא יכול היה שלא לאכול את הקינוח".

קלינטון כתב בספרו כי הרומן שלו עם מוניקה לווינסקי היה "הקטע החשוך ביותר של חיי האישיים". הרומן שלו אולי לא גרם להדחתו ממשרת הנשיא, אך הוביל לסילוקו - הזמני אמנם - מחדר המיטות הנשיאותי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by