בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
3 צעירים פלסטינים נהרגו מאש צה"ל בשכם 
 
 המבצע מכוון בעיקר נגד תשתית התנזים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מצה"ל נמסר כי השלושה נורו בידי חיילים שחששו כי בכוונתם לזרוק עליהם מטען. הפלסטינים: אחד הצעירים נורה כשהיה בביתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמוש פלסטיני נורה בצהריים (שבת) בקסבה של שכם, ושני חמושים נוספים נהרגו אמש בעיר. צעיר נוסף נפצע, מאש כוחות צה"ל הפועלים בעיר. מצה"ל נמסר כי השניים שנורו אמש זחלו על גג אחד הבתים, ונורו בידי חיילים שחששו כי בכוונתם לזרוק עליהם מטען. עדי ראייה מסרו כי הצעיר שנהרג נורה כאשר היה על מרפסת ביתו.

מוקדם יותר נהרג בשכם צעיר נוסף, בן 18. הוא נורה בידי חיילים, לאחר שהשליך לעברם אבנים מגג מסגד. מצה"ל נמסר כי הוא התכוון להשליך גם בלון גז. בשעות הלילה קראו המואזינים במסגדים בשכם לכל פעילי גדודי חללי אל אקצה לבוא ולפגוע בחיילי צה"ל הפועלים זה היום השלישי נגד אנשי התנזים בעיר.

בקסבה של שכם, הנתונה בעוצר, נמשכת משלשום הפעילות הנרחבת של כוחות צה"ל למעצר מבוקשים ופגיעה בתשתיות התנזים. כוחות צבא פועלים בעיר מזה חודש במסגרת מבצע "אישית לוחצת", שמטרתו העיקרית לאתר פעילי תנזים באזור. בצה"ל אומרים שאותם פעילים אחראים לכשמונים אחוז מההתרעות המגיעות מהגדה.

בבית-לחם הרס אתמול כוח צה"ל את ביתו של מבוקש מהג'יהאד האיסלאמי, שלדברי מערכת הביטחון שיגר את מכונית התופת לקניון "האחים ישראל" בירושלים בחודש מארס 2002. הוא היה אחראי גם לכמה אירועי ירי לעבר גילה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by