בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טורקיה: מספר פצועים בפיצוץ בעיר נופש בדרום המדינה 
 
 4 נהרגו מפיצוץ באוטובוס באיסטנבול (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ביום חמישי נהרגו 4 בני אדם כתוצאה מפיצוץ באוטובוס באיסטנבול. טורקיה תארח בשבוע הקרוב את דיוני ועידת נאט"ו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר בני אדם נפצעו היום (שבת) מהתפוצצות שנגרמה מדליפת גז בעיר הנופש אלנייה, שבדרום טורקיה. זהות הנפגעים עדיין אינה ידועה, אך ידוע כי תיירים ישראלים אינם לנים על פי רוב באלנייה. בתחילה דווח בכלי התקשורת הטורקיים כי הפיצוץ נגרם ממטען חבלה שהונח בקרבת המלון. רק לאחר זמן דיווחו השלטונות כי מדובר בדליפת גז.

ביום חמישי נהרגו ארבעה בני אדם ושבעה נפצעו כתוצאה מפיצוץ שאירע באוטובוס באיסטנבול. מוקדם יותר התפוצצה בבירה אנקרה פצצה קטנה סמוך למלון הילטון בעיר, אליו אמור להגיע נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, לרגל ועידת נאט"ו. מהפיצוץ נפצעו שני בני אדם אחד. אחד מהם באורח קשה. הטלוויזיה הטורקית דיווחה כי ארגון שמאל קיצוני נטל את האחריות לפיצוץ.

טורקיה תארח בשבוע הקרוב את דיוני ועידת נאט"ו, בהם צפוי להשתתף הנשיא האמריקני, ג'ורג' בוש. עוד צפויים להגיע, ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, נשיא צרפת ז'אק שיראק ומנהיגים נוספים.

"נקטנו בכל אמצעי הבטיחות הדרושים לביקור בוש ולפסגת נאט"ו", מסר בסוף השבוע גורם בממשלת טורקיה. "אין לנו בינתיים מידע ספציפי על המטענים אבל זה מסוג הדברים שיכולים להתרחש בכל מקום", הבהיר. לדבריו, צפויות הפגנות נגד ביקור בוש ונגד פסגת נאט"ו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by