בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בארץ 
שרה נתניהו ביקשה להימחק מהתביעה נגדה; המדינה מתנגדת - "היא הדמות המרכזית" 

שרה נתניהו ביקשה להימחק מהתביעה נגדה; המדינה מתנגדת - "היא הדמות המרכזית"

 
בארץ |
 

עורך הדין יוסי כהן הצהיר כי רעיית ראש הממשלה מבקשת שלא להיות צד בתביעה שהגישה עובדת המעון לשעבר. בדיון בעניין, ביקר השופט אברהמי בחריפות את נוסח התביעה, וטען כי חלק ממנה כלל לא רלוונטי ו"נועד לאוזניים אחרות". מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "דברי השופט - ניצחון לגברת נתניהו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התביעה נגד אשת ראש הממשלה: שרה נתניהו ביקשה היום (רביעי), באמצעות עורך דינה, יוסי כהן, למחוק את שמה מכתב התביעה של שירה רבן, העובדת לשעבר במעון ראש הממשלה. כהן הצהיר בדיון בבית הדין האזורי לעבודה כי נתניהו מעוניינת לא להיות צד בהליך.

 

המדינה התנגדה לבקשה בטענה כי "המעשים נעשו בקומת המגורים שלה ונתניהו היא הדמות המרכזית בתביעה". יש לציין כי המדינה מהווה צד בעניין מכיוון שאשת ראש הממשלה אינה הנתבעת היחידה. מכיוון שהתביעה עוסקת בתקופה בה רבן הועסקה במעון הרשמי וחלק מן הנתבעים הם עובדי מדינה, הרי שהמדינה היא צד רשמי בתביעה ודעתה נשמעה בדיון.

 

>> התביעה נגד אשת רה"מ - כתבות נוספות:

אב הבית במעון ראש הממשלה: "לאסור על פרסום פרטי עובדים"

ש"ר העידה: שרה נתניהו ניסתה לתקוף אותי ותקפה עובדת אחרת

ההודעות נחשפות: "הרגשתי שאני לא בן אנוש, היא מיררה את חיי"

 

במהלך הדיון, נשיא בית הדין, אייל אברהמי, מתח ביקורת על כתב התביעה וטען כי נעשה בו שימוש במונחים שאינם רלוונטיים, וכן נכללו גורמים שלא אמורים היו להיכלל בו. עוד אמר, כי הוא נוטה למחיקת מכתב התביעה. בנוסף, אמר כי "גובה סכום הפיצויים שייפסק, אם ייפסק, לא ייגזר מכך ששרה נתניהו תהיה הנתבעת".

 

 
הורד מכתב התביעה. ראש הסגל, יואב הורוביץ
 הורד מכתב התביעה. ראש הסגל, יואב הורוביץ   צילום: רויטרס 
 

הנשיא מתח ביקורת על התיאורים שלא נוגעים ישירות ליחס של נתניהו לעובדת לשעבר, כפי שטענה רבן, ורמז לחשיפתו לתקשורת. "לא אכפת לי מה קרה בקומה העליונה, מעניין אותי מה קרה עם התובעת", אמר, "כתב התביעה נועד לאוזניים אחרות ולא רק להליך הזה".

 

"למה כינתם עובדים אחרים בכינויים כמו 'שפחה'?", שאל אברהמי, "הרי לעובדים יש בחירה". בתגובה ענה לו עורך הדין של ש"ר אורן גרוס: "זוהי עבדות כמו בשנות ה-30 של המאה הקודמת, כינוי למישהי שהיא נמוכה מידי". אברהמי התעקש: "צריך לתקן את כתב התביעה - למחוק את ראשי התיבות של העובדים שמוזכרים בכתב התביעה ואת המילה שפחה".


נשיא בית הדין אמר גם כי הוא סבור ששרה נתניהו עצמה לא צריכה להיות צד בתביעה, שכזכור הוגשה גם נגד מנהל המעון ומנהל חברת כוח האדם, וגורמים נוספים. במהלך הדיון הוחלט למחוק את ראש סגל ראש הממשלה, יואב הורוביץ, מכתב התביעה. בנוסף המליץ הנשיא למחוק גם את רבקה פאלוך ואת אב הבית אפי אזולאי.

 

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "הדיון שהתקיים היום בבית הדין לעבודה הוא ניצחון חד משמעי לגברת שרה נתניהו וכישלון חרוץ ליח״צני ולעורכי הדין של חבורת מני נפתלי, נעמי לנדאו ושות׳ שניסו להכפיש את הגברת נתניהו בשקרים ועלילות. נשיא בית הדין אישש היום את טענתנו שמדובר בכתב תביעה לצורכי תקשורת שהטענות בו מכפישות ואינן ענייניות. אין לנו ספק שגם במקרה זה האמת תנצח ותביעה זו תופרך כליל בבית המשפט".

 

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by