בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תא של אל קאעידה חטף 3 טורקים בעיראק 
 
 בני הערובה הטורקים וחוטפיהם (``אל ג`זירה``)   
 
חדשות נענע

תא הטרור מאיים לערוף את ראשי החטופים אם הטורקים לא יצאו מעיראק תוך 72 שעות. 17 אנשים נהרגו בהתפוצצות מכונית תופת בעיר חילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעה ימים לפני מועד העברת השלטון במדינה, שוב מתחממת הזירה העיראקית עם פרשת חטיפת אזרחים נוספת ופיגוע המוני נוסף.

תא טרור של אל קאעידה, "איחוד הג'יהאד", שחרר הערב (שבת) קלטת ווידיאו בה נראים שלושה אזרחים טורקים שנחטפו בעיראק. הטרוריסטים מאיימים שיערפו את ראשיהם של בני הערובה תוך 72 שעות אם טורקיה לא תוציא את עובדי החברות הטורקיות המוצבים בעיראק. קלטת הווידיאו שודרה בתחנת הטלוויזיה "אל ג'זירה".

בקלטת נראים החטופים כשהם יושבים ובידיהם תעודות הזיהוי שלהם. מאחוריהם נראים שניים מהחוטפים המכוונים נשקים לעבר בני הערובה. הקלטת שוחררה לשידור שעות ספורות לאחר הגעתו של נשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש לוועידת נאט"ו בטורקיה. מ"אל ג'זירה" נמסר כי הקלטת הגיעה עם קריאה לאזרחי טורקיה לגנות את ביקורו של בוש במדינה.

בסיום וועידת נאט"ו אמר בוש כי ארצות הברית תמשיך לסייע לממשלת המעבר העיראקית בחיזוק מנגנוני הבטחון במדינה והוסיף כי "אנו נישאר בעיראק כל עוד שנצטרך לכך, ואז נעזוב". בוש ביקש מנאט"ו לסייע לעיראק ורמז שייתכן והישארותה של ארצות הברית בעיראק תפגע ביכולתה של הממשלה העיראקית להיות עצמאית.

"איחוד הג'יהאד" מזוהה כחולייה בהנהגת הטרוריסט המבוקש ביותר בעיראק, אבו מוסעב אל זרקאווי, איש אל-קאעידה. אותה החולייה חטפה ורצחה בעריפת ראש את האזרח האמריקני ניקולאס ברג ואת האזרח הדרום קוריאני קים סון-איל.

בתוך כך, לפחות 17 בני אדם נהרגו הערב כשמכונית תופת התפוצצה במרכז העיר חילה בעיראק. עוד עשרות נפצעו. הפיגוע מתווסף ליום הדמים בעיראק ביום חמישי, בו נהרגו כ-100 בני אדם בשרשרת פיגועים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by