בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גדודי אל אקצה מבטיחים: נקמה חסרת תקדים 
 
 אלפי אנשים קראו לנקמה. שכם, הלילה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כח צנחנים חיסל הלילה את ראשי הזרועות הצבאיות של הפתח, החמאס והג'יהאד האיסלאמי בשכם. הפלסטינים מודים: יקשה עלינו להוציא פיגועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כח צנחנים של צה"ל חיסל הלילה (שבת) ראשי הזרועות הצבאיות של הפתח, החמאס והג'יהאד האיסלאמי בשכם במסגרת מבצע "אישית לוחצת" שניהל הכח בעיר בשלושת הימים האחרונים. בכל ימי המבצע נהרגו עשרה פלסטינים, תשעה מהם חמושים.

אתמול חוסלו נאאף אבו שארח, ראש גדודי חללי אל אקצה של הפתח בשכם; ג'עפר אל מסרי, ראש גדודי עז א-דין אל קסאם של החמאס בשכם; פאדי אלבוהתי, "שייח אברהים", ראש גדודי אל קודס של הג'יהאד האיסלאמי בשכם.

בחודשים האחרונים רוב הפיגועים יצאו מאיזור שכם. הפלסטינים מודים כי חיסולם של שלושת הבכירים יחלישו מאד את יכולתם לפעול. כ-2,000 איש ממחנה הפליטים בלאטה יצאו אתמול להפגנה שקראה לנקום את דם ההרוגים.

גדודי חללי אל אקצה, הזרוע הצבאית של הפתח, פרסמו הלילה כרוז ובו אמרו כי הנקמה תהיה "חסרת תקדים". בכרוז נכתב עוד כי הנקמה תהיה "דומה לרעידת אדמה". פעיל הארגון אמר ל-YNET כי "ניתנה הפקודה לכל פעילי הארגון בשטחים לעמול למען תגובה כואבת נגד ישראל הן בתוך השטחים והן בתוך ישראל".

בעקבות חיסולו של אבו שארח החליט צה"ל להקטין את היקף המבצע "אישית לוחצת. היקף הכוחות בעיר יצומצם ובמשך היום יוסר העוצר מעל הקסבה של שכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by