בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאט"ו תאמן את כוחות הביטחון בעיראק 
 
 נישאר בעיראק כל עוד שנידרש לכך. בוש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

פסגת מדינות נאט"ו באיסטנבול אישרה טיוטת הסכם הסיוע לעיראק. לפיו, נאט"ו תאמן כוחות ביטחון של ממשלת המעבר. בתוך כך, שלושה אזרחים טורקים נחטפו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדינות נאט"ו אישרו אתמול (שבת) את טיוטת הסכם הסיוע לעיראק, לפיו תאמן נאט"ו את כוחות הביטחון העיראקיים. ההסכם גובש בעקבות בקשתו של ראש ממשלת עיראק, איאד עלאווי. פרטי ההסכם ותוכנית האימונים טרם פורסמו. עם זאת, מדינות נאט"ו צפויות לאשר את הנוסח עם חידוש הפסגה. הטיוטה הועברה לידי נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, ולידי מנהיגי האיחוד האירופי.

בעקבות דיונים בפסגת נאט"ו אמר נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, כי ימשיך לסייע לממשלת המעבר העיראקית. לדבריו, "נישאר בעיראק כל עוד שנידרש לכך, ואז נעזוב". בוש ביקש מנאט"ו לסייע לעיראק ורמז שייתכן והישארותה של ארצות הברית בעיראק תפגע ביכולתה של הממשלה העיראקית להיות עצמאית.

אתמול הפגינו באנקרה כ-6,000 בני אדם נגד ביקורו של בוש בטורקיה. המפגינים יידו אבנים לעבר כוחות המשטרה במקום, ובתגובה, ירו השוטרים גז מדמיע לעבר המפגינים.
 

אל-קאעידה: נערוף ראשי החטופים הטורקים

 
האירועים האחרונים בעיראק הטילו צל כבד על פסגת נאט"ו באיסטנבול, זאת לאחר שתא הטרור אל-קאעידה בעיראק פרסם קלטת ובה נראים שלושה אזרחים טורקים השבויים בידי נאמני א-זרקאווי.

הטרוריסטים דרשו מטוריקה ומהחברות הטורקיות בעיראק להפסיק לשתף פעולה עם ארצות הברית, ואיימו להוציא את השבויים להורג בעריפת ראש בתוך 72 שעות. קלטת הווידיאו שודרה בתחנת הטלוויזיה "אל ג'זירה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by