בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"דגלים פלסטיניים בכפר דרום ישמשו זרז לטרור" 
 
 
חדשות נענע

האלוף דורון אלמוג תקף במהלך כנס את החלטת ההתנתקות, וביקר חריפות את בית המשפט העליון, שלדבריו פוגע בפעילות צה"ל. אלמוג עדיין לובש מדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר ynet מדווח כי האלוף דורון אלמוג, לשעבר אלוף פיקוד דרום, תקף אתמול (שבת) את בתי המשפט ואת הממשלה, בהתבטאות יוצאת דופן מצד קצין לובש מדים.

אלמוג אמר כי "דגלים פלסטיניים בכפר דרום ההרוסה ישמשו קטליזטור לטרור", כי "אם נראה מחבלים פלסטינים על גגות הבתים, מסמנים וי, זה יהיה יום גדול לטרור". אלמוג דיבר בעד פעולה משולבת, בינלאומית, ברצועת עזה, שבמסגרתה ייהרסו מחנות הפליטים ובמקומם יוקמו שכונות חדשות. דברים אלה הם ביקורת ישירה על החלטת ההתנתקות של הממשלה, שבמודע נמנעת מכל משא ומתן בנושא.

את עיקר ביקורתו שמר אלמוג לבג"צ. הוא הביע תרעומת על כך שבנייתם של מאות קילומטרים מגדר ההפרדה מעוכבת על ידי בג"צ, והביע מחאה על כך שבית המשפט מתערב בעניינים שבעיניו הם צבאיים גרידא. "האם הרמטכ"ל היה צריך לשאול את הפרקליט הצבאי הראשי אם מותר להפגיז את דמשק במלחמת יום הכיפורים?", שאל, ואמר שבאותה המידה אין לשאול את בג"צ אם לעקור פרדס או להחרים אדמות. "אנחנו במצב מלחמה", אמר האלוף.

מועצת יש"ע בירכה את האלוף אלמוג על "אמירת מה שכל המטכ"ל חושב". דובר שר הבטחו סירב להגיב על הידיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by