בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום: הלווייה לעיר לוד  
 
 אספקת המים מנותקת לעיתים קרובות. לוד (לעמ)   
 
חדשות נענע

תושבי לוד יערכו מסע לוויה לעירם, במחאה על "היעדר תנאים מינימליים". יובילו ארון קבורה מבית העירייה למשרד ראש הממשלה בירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תושבי לוד יערכו היום (שני) מסע הלוויה לעירם, לאחר שהחליטו שלא לשתוק עוד על "היעדר תנאים מינימליים לתושבים". מסע הלווייה ייצא מבניין העירייה לכיוון משרד ראש הממשלה בירושלים.

אתר ynet מדווח כי מסע הלווייה הוא יוזמה של "המטה להצלת העיר לוד". התושבים מוחים על ניתוק אספקת המים לעיתים קרובות, שביתות בגני הילדים, ועל הצטברות האשפה ברחובות. אל התושבים יצטרפו עובדי העירייה ועובדי המתנ"סים, שלא קיבלו משכורות כבר כמעט שנה.

המשתתפים ייצאו בנסיעה איטית לכיוון הבירה. מטה המאבק יכין ארון קבורה, שמסמל את מותה של העיר. התושבים יעלו את הארון לירושלים, בליווי 80 מכוניות ושלושה אוטובוסים. התחנה הסופית היא משרד ראש הממשלה, שבסמוך אליו יונח הארון.

הממשלה אישרה בתחילת החודש הצעת חוק, לפיה כספים שיועברו לרשויות המקומיות במסגרת תוכנית הבראה יהיו פטורים מעיקול וישמשו לתשלום שכר לעובדים. את הצעת החוק הגישו ראש הממשלה, אריאל שרון, שר האוצר, בנימין נתניהו ושר הפנים, אברהם פורז. עם זאת, עד היום לא קיבלו עובדי העירייה את כספם.

לפני מספר חודשים הודיע משרד הפנים על הקמת ועדת חקירה לבדיקת תפקודה של עיריית לוד. עד כה ועדת החקירה לא פעלה בשטח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by