בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מטייל ישראלי קפא למוות באיסלנד 
 
 טייל באזור הקרחונים באיסלנד (ארכיון)   
 
חדשות נענע

עידו קינן בן 25 מנתניה הספיק להתקשר לאחותו ולספר לה כי הוא קופא מקור. האחות יצרה קשר עם משטרת איסלנד אך אלה הגיעו מאוחר מדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עידו קינן, תושב נתניה בן 25, קפא הלילה (שני) למוות במהלך טיול שערך באזור קרחונים באיסלנד. ממשרד החוץ נמסר כי הודעה נמסרה למשפחתו וכי ארונו יוטס לארץ בימים הקרובים.

קינן, שעבד כבודק ביטחוני מטעם "אל-על" בשדה התעופה היתרו שבלונדון, יצא בסוף השבוע לבדו לאיסלנד והתכוון לטייל באחד מהאזורים ההרריים שבאי. אתמול הוא התקשר לאחותו יפעת, המתגוררת בלונדון. הוא הספיק לספר לה שהוא "קופא מקור", אך לפתע נותקה השיחה בשל שיבושים בקו הטלפון.

מיד לאחר השיחה יצרה האחות קשר עם שגרירות ישראל באוסלו. שגרירות ישראל הודיעה לקונסול הכבוד של ישראל באיסלנד, וזה יידע את המשטרה המקומית, שפתחה בסריקות אחר הצעיר. הבוקר נמצאה גופתו של עידו ללא רוח חיים. האחות יפעת קיבלה את הבשורה המרה ממשטרת איסלנד, וטסה לאי כדי לזהות את גופת אחיה.

עידו קינן הותיר אחריו של אחות, ושני אחים. אחיו של קינן, ניר, אמר ל-ynet: "אתמול עוד היינו אופטימים כי אמרו שיודעים איפה הוא נמצא. מכיוון שהיה ערפל וגשם לא יכלו להרים מסוקים. כמה פעמים ביקשנו, גם ממשרד החוץ, הם אמרו שאם היו יכולים היו עושים זאת. היה קשה לאתר אותו כי האנטנות הסלולריות היו יחסית רחוקות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by