בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעבודה מכחישים כי מתוכננת פסגה נוספת 
 
 
חדשות נענע 

בתנועת הליכוד אמרו אמש כי פסגה נוספת תכונס ב27 וכי ייחתם בה הסכם ביניים. הארה"ב טוענים כי פסגכה נוספת תכונס רק אם הצדדים יגמישו את עמדותיהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לשכת ראש הממשלה הכחישה אמש (שני) את הידיעות שהופצו ע``י הרשות הפלסטינית ומפלגת הליכוד לפיהן כינוס שני של ועידת קמפ דיווייד לקראת סוף חודש אוגוסט. אמש (שני) בתחילת ביקורו באבו דאבי אמר ערפאת כי הנשיא קלינטון מסר לו כי פיסגה ישראלית פלסטינית תכונס עם סיום ועידת המפלגה הרפובליקנית ב17 באוגוסט.
 

ביום ראשון הקרוב יגיע לארץ המתווך האמריקני דניס רוס. לדברי מקורות אמריקנים רוס יאזין לצדדים במטרה לשמוע האם חלו שינויים כלשהם בעמדותיהם המצדיקים כינוס ועידה נוספת. המקורות המאריקנים הדגישו בעיקר את התפקיד המוטל על הפלסטינים להגמיש את עמדותיהם כתנאי לפריצת דרך במשא ומתן.

בליכוד טענו אמש כי פסגה נוספת תכונס ב27 באוגוסט וכי רוס יגיע לארץ בשבוע הבא כדי לגבש את העיסקה שתושג בהסכם. לדברי גורמים בליכוד ברק יוותר על התחייבות פלסטינית לסיום הסכסוך ויסצפק בהסכם ביניים בו תשחרר ישראל מחבלים מרצחים ותחזיר שטחים נוספים לרשות הפלסטינית כחלק מביצוע השלב השלישי של הסכמי אוסלו.

בליכוד אומרים כי לברק, שנשאר עם תמיכתם של כ30 חברי כנסת בלבד אין מנדט לנהל משא ומתן עם הפלסטינים על גורל ישראל. בתגובה אמרו במפלגת העבודה כי אם יושג הסכם הוא יזכה לרוב סוחף בעם ויחזק את ישראל וגם בליכוד יודעים זאת.

עיתון "הארץ" מדווח הבוקר כי הפלסטינים רוצים לחדש את השיחות ללא תנאים מוקדמים במטרה לצמצם פערים אולם קלינטון נחוש בדעתו שלא לקיים פסגה נוספת אלא אם ייעשו ויתורים שיאפשרו חתימת הסכם. 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by