בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בהסתדרות המורים מאיימים להשבית את פתיחת הלימודים 
 
 
חדשות נענע 

בהסתדרות הכריזו על סכסוך עבודה במחאה על חוסר ההענות לדרישות המורים. שר החינוך לשעבר יוסי שריד הודיע כי הוא מתכוון לעזור לסיים את המשבר במשרד החינוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהסדרות המורים הכריזו אמש (שני) על סכסוך עבודה ואיימו להשבית את פתיחת שנת הלימודים בעוד פחות מחודש. מזכ"ל הסתדרות המורים אברהם בן שבת הסביר כי הסיבה לסכסוך היא תביעותיהם של המורים שלא נענו במשך כמה חודשים.

 
בן שבת אמר כי ההסתדרות דורשת תגמול על השתתפות בפרויקט יום חינוך ארוך והשקעה בהקמת התשתיות ליישומו של יום לימודים ארוך וכן, החזרתם של מורים שפוטרו לעבודה או חתימה עימם על הסדרי פרישה הולמים. בהסתדרות מתנגדים לשינויים במבנה המשרד בתקופה בה אין שר במשרה מלאה.

העיתון "מעריב" מדווח הבוקר כי מחר אמור להיפגש מזכ"ל ההסתדרות עם שר החינוך לשעבר, ח"כ יוסי שריד ולאחר ייפגש גם עם מנכ"ל משרד האוצר, שלומית עמיחי. שריד אמר כי ייעשה כל שביכולתו כדי לאפשר את פתיחת שנת הלימודים במועד.

יו"ר ועדת החינוך של הכנסת, ח"כ זבולון אורלב, קרא אתמול לראש הממשלה למנות שר חינוך במשרה מלאה: "יש למנות באופן מיידי שר שיתמודד עם הבעיות הדחופות שיכולות למנוע את פתיחת שנת הלימודים", דברי אורלב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by