בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מופז: נישאר באזור שיגור הטילים ככל שיידרש 
 
 שרידי רקטת קסאם בשדרות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שר הביטחון הודה הבוקר כי "יש לנו בעייה עם ירי הקסאם". הודיע שצה"ל ישתלט על אזור שיגור הטילים ברצועה. שלושה טילי קסאם נפלו הבוקר בשדרות ובנגב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הביטחון, שאול מופז, אמר היום (שלישי) כי צה``ל ישלים עוד היום את פריסתו והשתלטותו על האזור ממנו משוגרים טילי הקסאם בין בית חאנון ומחנה ג`בליה. במהלך סיור במוצבי הר-דב אמר מופז שלמרות ש"יש לנו בעיה עם ירי הקסאם", "אני בטוח שלאחר ההשתלטות היכולת לשגר קסאמים תפחת". מופז הוסיף כי כוחות צה"ל יישארו באזור שיגור הטילים כל עוד יראו שיש צורך בכך. כמו כן, הכוחות ימשיכו בניסיון לפגוע בתשתיות ייצור הטילים "ונמשיך בפעילות הסיכול המתחייבת נגד אותם מפעילים ומארגנים של הירי".

ביום השני ברציפות נפגעו היום תושבי שדרות מירי קסאמים: שלושה טילי קסאם נפלו בשעות הבוקר באזור שדרות. טיל אחד נפל באזור התעשייה של שדרות בשער הנגב. מפגיעת הטיל נפצע אדם מרסיסים. הוא פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע במצב בינוני. שני טילים נוספים נפלו בשוק בשדרות ובשדה פתוח בקיבוץ סמוך.

צה"ל נכנס הלילה לשכונת בית חאנון שבצפון רצועת עזה בתגובה לירי טילי הקסאם לעבר שדרות אתמול. הכוחות מנהלים בשכונה מבצעים לאיתור עמדות שיגור טילי קסאם.

כמו כן, מסוקי צה"ל הרסו במהלך הלילה שני מבנים בני חמש קומות, שעמדו במרחק של 80 מטרים בלבד ממוצב אורחן שהותקף שלשום. לטענת צה"ל, מדובר במבנים ריקים שהפלסטינים השתמשו בהם כדי לצפות על כוחות צה"ל ולארגן תקיפות אחריות עליהם.

צה"ל הרס גם מחרטה, שלדברי אנשי הצבא הופעלה על ידי החמאס, וכן תקף מירי מסוקים בניין שבו היו משרדים ואולפנים של תחנות טלוויזיה ערביות. הפלסטינים מדווחים על הרוג אחד, בן 25, מפעולת צה"ל בבית חנון. מדובר צה"ל נמסר כי המקרה אינו מוכר להם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by