בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווח: המורדים העיראקים רצחו שבוי אמריקני 
 
 מופין בעת לכידתו, באפריל (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מת'יו מופין נחטף בחודש אפריל. רשת אל ג'זירה שידרה תמונות מטושטשות, בהן לכאורה נראים מורדים יורים במופין. שוחררו 3 החטופים הטורקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
על פי דיווח ששודר הבוקר (שלישי) ברשת הטלוויזיה אל ג'זירה, מורדים עיראקים רצחו שבוי אמריקני. השבוי, קית' מת'יו מופין, נתפס בתחילת חודש אפריל. מופין, שצוות ליחידת תדלוק, נתפס בהתקפה על השיירה, שבה נהרגו ארבעת עובדי הליברטון, בתחילת אפריל.

התמונות ששידרה אל ג'זירה היו מטושטשות, אך ניתן היה לראות בהן בבירור אדם כורע על רצפה, ולאחר מכן נורה בעורפו. הפנטגון הודיע כי גם כי ניתן לראות שהקלטת מתעדת מקרה רצח, הפנטגון אינו מכיר בה כראייה למותו של מופין.

על פי דיווח שטרם אומת, נחטפו הלילה בעיראק עוד שני עובדים טורקים. החברה המעסיקה את שני העובדים הודיעה שהיא מפסיקה את פעילותה בעיראק, ומבקשת את שחרור עובדיה.

ממשרד החוץ הטורקי נמסר כי שוחררו שלושת האזרחים הטורקים שהוחזקו כבני ערובה בעיראק, על ידי תא הטרור של אל זרקאווי. בהודעה נמסר כי המשוחררים עושים את דרכם מעיראק בחזרה לטורקיה. השלושה נחטפו בתחילת השבוע וחוטפיהם איימו לרצוח אותם בעריפת ראש תוך 72 שעות, אם טורקיה לא תמשוך עובדי חברות שלה המוצבים בעיראק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by