בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: מה שקרה בשדרות לא יחזור 
 
 לא נעבור לסדר היום (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ערך היום סיור בעיר והבטיח למנוע את ירי טילי הקסאם. במקביל, מקדם שרון הצעת החלטה שתכריז על שדרות וסביבותיה אזור קו עימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, הגיב היום (שלישי) על ירי טילי הקסאם בשדרות: "אנחנו לא מתכוונים לעבור לסדר היום על מה שאירע כאן. מערכת הביטחון החלה בפעולות שיימנעו את ירי הטילים. מדובר בפעולות נרחבות, ואנו נחושים להבטיח שמה שקרה לא יחזור, לא עכשיו ולא אחרי פינויה של עזה", אמר שרון בסיור שערך בעיר.

אתמול נודע ששרון מתכוון לקדם בהליך מזורז הצעת החלטה שתכריז על שדרות וסביבותיה אזור קו עימות. "הנחיתי את מנכ"ל משרדי, אילן כהן, להכין תוכנית פעולה שתחזק את הרשויות באזור. הכוונה לסיוע בתשלומי ארנונה, תוכניות חינוך מיוחדות, הזנה וקייטנות קיץ, וכן להעדפה בתחומי הבריאות, הרווחה והתעשייה", אמר שרון. ראש הממשלה הוסיף כי הוא מתכוון להביא את התוכנית לאישור הממשלה כבר ביום ראשון הקרוב.

שרון הגיע לסיור בשדרות מלווה בשר הביטחון, שאול מופז, שקיים ישיבה בעיר בהשתתפות נציגי משרדי הביטחון, התעשייה, המסחר והתעסוקה, הבריאות, הפנים והשיכון.

בתוך כך, היום נפצע באורח בינוני אדם העובד באזור התעשייה בשדרות מפגיעת קסאם. הפצוע נפגע בגפיו מרסיסים ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר-שבע. אדם נוסף סבל מהלם וטופל במקום.

אחר הצהריים נחת טיל קסאם בשכונת מגורים בשדרות. עוד שלושה טילים נורו היום אל הנגב המערבי. בכל המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by