בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אפריקה: 24 הרוגים בהתרסקות מסוק או"ם 
 
 תאונת המסוק האחרונה אירעה לפני שלוש שנים. אמ-איי-8 (רויטרס)   
 
חדשות נענע

24 בני אדם נהרגו היום בהתרסקות מסוק מעל סיירה-ליאון, במערב אפריקה, לאחר התנגשות המסוק בצלע הר. רוב נוסעי המסוק היו אנשי או"ם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
24 בני אדם נהרגו היום (שלישי) בהתרסקות מסוק מעל סיירה-ליאון, במערב אפריקה, לאחר התנגשות המסוק בצלע הר. כך אישרו הערב בכירים באו"ם. כל גופות ההרוגים נמצאו מאוחר יותר, סמוך לאיזור ההתרסקות, בעיר ינגמה. נסיבות ההתרסקות טרם התבררו.

"המסוק התרסק על צלע הר, באיזור סבוך של הג'ונגל", אמר שרון מק'פרסון, קצין המידע שמונה על ידי האו"ם בעקבות המקרה. סבך הצמחיה באיזור גם הקשה על חילוץ גופות הנוסעים, כך מסר דובר חברת יו-טי אייר, שהפעילה את המסוק.

המסוק שהתרסק היה מסוק מרוסי מסוג אמ-איי-8. בשעת התאונה, עסקו אנשי האו"ם בטיסת סיור שגרתית. על סיפון המסוק היו שלושה אנשי צוות רוסיים, ו-21 נוסעים, ביניהם מתווכים ואנשי רפואה. לפחות 14 מן הנוסעים היו אזרחים פקיסטנים. בין שאר הנוסעים היו, ככל הנראה, גם אזרח בנגלדש, ושני אנשי צוות שאינם מקושרים לאו"ם.

אירוע ההתרסקות האחרון של מסוק אמ-איי-8 התרסק היה לפני כשלוש שנים, בנובמבר 2001. המסוק צנח לתוך הים הסמוך לעיר פריטאון, ושבעת נוסעיו נהרגו. סיבת ההתרסקות הייתה תקלה טכנית במנוע המסוק.

חברת יו-טי אייר, היא אחת מחברות התובלה והתעופה המובילות ברוסיה. החברה מחזיקה בבעלותה 301 כלי טיס, ומטיסה כמליון וחצי נוסעים מדי שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by