בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החשוד הודה: אנסתי ורצחתי 6 ילדות 
 
 אמר לאישתו: ``אני הולך לצוד``. פורנירה מובל אל מחוץ לבית המשפט (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אזרח צרפתי החי בבלגיה הודה באונס ורצח של 6 ילדות, לאחר שאישתו סיפרה לחוקרים על מעשיו. נהג לומר לאישתו: "אני הולך לחפש ילדה צעירה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרח צרפתי החי בבלגיה הודה באונס ורצח של שש ילדות. התביעה במשפט טוענת כי מספר הקורבנות עלול עוד לעלות, מאחר וחוקרי המשטרה בודקים כעת טענות שהעלתה אישתו של החשוד, לפיהן הוא הרג תשע נערות.

החשוד, מישל פורנירה, בן 62, עצור במשך יותר משנה במסגרת חקירה של ניסיון חטיפה של ילדה בעיר בדרום בלגיה. פורנירה הודה כי רצח את שש ילדות לאחר שאישתו, מוניק אוליבייה, התוודתה בפני החוקרים וסיפרה על מעשיו של בעלה.

התובעת אן טילי אמרה לכתבים כי פורנירה נהג לומר לאישתו: "אני יוצא לצוד. אני יוצא, ואת יודעת היטב שזה אומר שאני הולך לחפש ילדה צעירה, אולי בתולה". עוד הוסיפה טילי כי פורנירה הביא את הנערות הביתה, החזיק אותן שם במשך יומיים או שלושה, אנס אותן ואז חנק אותן. אישתו של פורנירה נעצרה בעקבות עדותה.

מתוך שש הילדות שפורנירה הודה בהריגתן - ארבע הן צרפתיות ושתיים בלגיות. אחת הקורבנות היא אליזבת' ברישה, בת 12. פורנירה חטף אותה בשנת 1989, אנס אותה ולאחר מכן חנק אותה למוות. היעלמותה של ברישה נחשבה לתעלומה במשך 15 שנים וגופתה עדיין לא אותרה. קורבן נוסף עבדה בביתו של פורנירה כמטפלת של בנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by