בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק ושרון מחזרים אחר מרדכי 
 
 
חדשות נענע 

מרדכי, שעתיד לעמוד לדין בגין ביצוע מעשים מגונים, נועד עם שרון (שלשום) ועם ברק, בניסיונותיהם לגייס את תמיכתו; דיין: אני בטוחה שבפגישות האלה מתייחסים אליו באווירה סחבקית, של חבר'ה מהצבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק ויו"ר האופוזיציה אריאל שרון מחזרים אחר קולו של חה"כ יצחק מרדכי, שעתיד לעמוד לדין בגין ביצוע מעשים מגונים.
 
שלשום (שני) נועדו שרון ומרדכי ושוחחו על סוגיות מדיניות ונושאים "כלליים", כהגדרתם. אמש נפגש ברק עם מרדכי לשיחה שהוגדרה טובה מאוד, ושלאחריה מסרו גורמים בלשכת ראש הממשלה שברק לא התרשם משיחתו עם מרדכי, כי בכוונתו להצביע נגד הממשלה.


עיתון "מעריב" מדווח כי הידיעות על החיזור אחר קולו של מרדכי - שעשוי להיות חבר הכנסת ה-61 התומך בהצעת אי אמון בראש הממשלה, ובכך מאפשר את הפלת הממשלה - עוררו תגובות חריפות במערכת הפוליטית. חה"כ רוני מילוא, עמיתו של מרדכי למפלגת המרכז, אמר אמש, כי "המחזה שנגלה לעינינו הוא מחזה עלוב ועצוב" וכי מוטב היה שמרדכי יישב בביתו עד להכרעת הדין בעניינו.

חה"כ יעל דיין (ישראל אחת) ביטאה גם היא הסתייגות מהחיזור הפוליטי: "המפגשים שלו (של מרדכי) עם ברק ועם שרון מרתיחים אותי. אני בטוחה שבפגישות האלה לא מתייחסים אליו כאל נאשם בכתב אישום חמור, אלא באווירה סחבקית, של חבר`ה מהצבא".

חה"כ נעמי חזן (מרצ) אמרה, כי "מצעד החיזורים אחריו, שהוא גם תוצאה של הדחייה במשפטו, הוא מצעד מביש, מביך ולא ראוי". חה"כ יהודית נאות (שינוי) אמרה ש"החיזור הזה אחריו מעורר שאט נפש ממש".

לאחר פרישתם מהקואליציה של האחים דוד ומקסים לוי, חסר לאופוזיציה קול אחד בלבד בכנסת כדי להביא לנפילת הממשלה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by