בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אביב, לוטם ודקל הובאו הערב למנוחות 
 
 האוטובוס עבר לנתיב הנגדי והתהפך (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

שלושת הילדים שנהרגו בתאונת האוטובוס הובאו למנוחות בבית העלמין בבארותיים. הנהג צפוי להיחקר, וככל הנראה יוגש נגדו כתב אישום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושת הילדים שנהרגו בתאונת האוטובוס בצומת כפר יונה הובאו הערב (חמישי) למנוחות. אביב כץ בן ה-12 הובא למנוחות בשעה 17:00 בבית העלמין בבארותיים. באותו בית עלמין, בשעה 18:00, התקיימו הלוויותיהן של האחיות לוטם רוזנפלד בת העשר ודקל רוזנפלד בת השבע.

אביב כץ הותיר אחריו הורים ושני אחים. אמו סיפרה לגלי צה"ל: "הוא היה נורא חמוד, הוא היה ילד נהדר עם לב גדול, שפה עשירה, עם צימאון לחיים ואהבה למשפחה שלו. הוא היה ילד נהדר".

לוטם ודקל רוזנפלד הותירו אחריהן הורים ואחות צעירה, משי בת הארבע. לוטם ודקל היו קשורות מאוד ותמיד ישבו זו לצד זו בהסעה לבית הספר. לוטם היתה אמורה לחגוג את יום הולדתה העשירי ביום שני הקרוב. היא הכינה את כל ההזמנות בעצמה וכבר מסרה אותן לחבריה.

בית הספר האזורי בית יצחק נפתח היום במיוחד, כדי לספק תמיכה נפשית לתלמידים והורים. כ-300 הגיעו לבית הספר, כדי להפגש עם המורים, היועצים וחבריהם לכיתה. רבים מהם הגיעו בהסעות המאורגנות של בית הספר.
 

רישיונו של הנהג נשלל ל-90 יום

מחקירת התאונה עולה כי נהג האוטובוס, יוסף שלום, חצה את הצומת באור אדום, והתנגש עם הג'יפ הצבאי. כתוצאה, האוטובוס עבר לנתיב הנגדי, והתהפך כמה פעמים.

שלום נפצע באורח בינוני וכעת הוא מאושפז בבית החולים. לאחר שיתאושש הוא צפוי להחקר במשטרה. חומר הראיות נגדו יועבר לפרקליטות, שתמליץ, ככל הנראה, להגיש נגדו כתב אישום על נהיגה ברשלנות ואולי אף על גרימת גרימת מוות ברשלנות. לפי שעה רשיונו נשלל ל-90 יום.

41 ילדים נותרו מאושפזים בבתי החולים באיזור השרון. מצבם של שניים מוגדר קשה, ושניים נוספים פצועים באורח בינוני עד קשה. מרבית הפצועים צפויים להשתחרר לבתיהם עוד היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by