בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ יולי תמיר קיבלה איומים על חייה 
 
 
חדשות נענע, איתמר שאלתיאל

בעקבות ראיון ברדיו צלצל הטלפון של ח"כ תמיר (עבודה), ואלמוני איים לפגוע בה. תמיר פנתה לקצין הכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הכנסת, יולי תמיר (העבודה), הגישה היום (חמישי) לקצין הכנסת תלונה בשל קבלת איומים על חייה בטלפון הנייד שלה. תמיר התראיינה אתמול לרדיו "מורשת", והביעה את מחאתה על דברי המרואיין הקודם, שכינה את רצח רבין "קונספירציה של השמאל". לאחר השידור קיבלה חברת הכנסת טלפון מאלמוני, שקילל אותה ואמר: "נפגע בך ודמך בראשך".

"לומר שאני נרגשת או נסערת מזה זה מוגזם", אמרה ח"כ תמיר לחדשות נענע. "הסכנה האמיתית היא בנושא עליו כבר התרעתי, תחושה שמסתובבת בחוגים דתיים מסויימים שמותר להם לעשות הכל במדינה הזו. אני מתייחסת למה שאמר אתמול הרב נבנצאל, ומה שתלמידיו עלולים לפרש מדבריו", היא הוסיפה.

הרב נבנצאל, פוסק חרדי ידוע, אמר אתמול כי "כל מי שמוסר שטחי ארץ ישראל ביד גויים דינו לפי ההשקפה כדין רודף". אמירתו של הרב זכתה לגינויים נרחבים. יו"ר סיעת העבודה, ח"כ דליה איציק, קראה ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, לפתוח מיד בהליכים כנגד הרב. איציק אמרה בתגובה לדברי הרב כי "הרב נבנצאל, שהוא עובד ציבור ומנהיג בקהילתו, התיר בדבריו את דמו של ראש הממשלה ויש להתייחס לדבריו בהתאם". הרב נבנצאל הדגיש בתגובה כי אין לדין רודף אף משמעות מעשית בימינו אלה, וכי כל משמעותו היא "התרעה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by