בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גור סוגר את הפער  
 
 
רויטרס

הפער בין בוש לגור עומד כעת על שני אחוזים בלבד, לעומת 17 אחוזים לפני מספר ימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאז ההכרזה ביום שני על בחירת ליברמן כסגנו זוכה המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות הברית אל גור לעדנה מחודשת: מסע הבחירות שלו זכה בתשומת לב לאומית מחודשת ולכמה סקרים מעודדים, לפיהם, הפער במירוץ בין אל גור וג`ורג` בוש הצטמצם במהרה מכ-17 אחוזים לטובת בוש לפני כמה ימים, לשני אחוזים בלבד.
 

בוש 45%, גור 43%

סקר שערכו רשת הסי.אן.אן., מכון גאלופ ו-USA Today ביום שני הראה תמיכה של 45 אחוזים בבוש, 43 אחוזי תמיכה בגור וארבעה אחוזים במועמד הירוקים, רלך נאדר. יחד עם זאת, למעלה ממחצית הנסקרים השיבו שאין להם דעה על ליברמן
 

שבירת המחסום

גור וליברמן, נישאים על גלי סיקור אוהד והשיפור הניכר בסקרים, יבלו היום (רביעי) את יומם הראשון ביחד במסע לבית הלבן בביקור בערי מולדתם - קרתייג`, טנסי וסטמפורד, קונטיקט. השניים יגיעו מחר לג`ורג`יה ולפנסליבניה מחרתיים, לפני שייפרדו עד ועידת המפלגה הדמוקרטית בלוס אנג`לס בשבוע הבא, שם יוכתרו כנושאי הדגל של הדמוקרטים בבחירות בנובמבר השנה.

רבים, ובהם גם ליברמן עצמו, היללו את גור על הצעד האמיץ שבבחירת סגן יהודי כקלף בחירות מנצח ועל שבירת המחסום שבבחירת יהודי לתפקיד. כמובן, גור רואה בליברמן מישהו שיוכל לסייע לו, מעבר להיותו קלף בחירות. גור מאמין, שליברמן, אחד החברים הנכבדים בקונגרס האמריקני, יכול לעזור לו להפיח מרץ במסע הבחירות ולהרחיק אותו מהסקנדלים של הנשיא קלינטון.
 
 

שבחים מבוש

ליברמן היה חבר הקונגרס הבולט הראשון שנזף בקלינטון פומבית ב-1998 על רקע פרשת מוניקה לווינסקי. בעניין זה אמר ליברמן בראיון לרשת הסי.אן.אן אמש, כי לא היה פוצה את פיו בנושא אם היה מכהן כסגן נשיא, כיוון שהוא מאמין שסדק ביחסים בין הנשיא לסגנו עלול לגרום למשבר חוקתי. כזכור, גור הכריז אמש רשמית על ליברמן כסגנו ועמיתו במסע לבית הלבן.

המועמד הרפובליקני לנשיאות, גורג` ו. בוש אמר כי שהוא מכבד את ליברמן והוסיף, "אני מקווה שהוא ינהל מסע חיובי ושסגן הנשיא ישתמש בהזדמנות הזו כדי לאמץ את הטון של הסנאטור ליברמן".

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by