בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק החליט על חמישה מינויים חדשים במשרד החוץ 

ברק החליט על חמישה מינויים חדשים במשרד החוץ

 
 
חדשות נענע 

מנכ"ל משרד החוץ המודח ימונה לשגריר ישראל בצרפת. התנועה לאיכות השילטון עתרה אמש לבג"ץ נגד פיטוריו של בנצור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פחות מיממה לאחר שפורסמה רשימת ההדחות במשרד החוץ , אייש ראש הממשלה, אהוד ברק את המשרות הפנויות.

ברק מתכוון למנות את מנכ"ל משרד החוץ המודח, איתן בנצור, לשגריר ישראל בצרפת, במקומו של אליהו בן-אלישר. יו"ר יד ושם, שבח וייס, ימונה לשגריר בפולין ואילו יועצו המדיני של ברק ד"ר צביקה שטאובר, ימונה לשגריר בלונדון במקום דרור זייגרמן. ברק גם החליט למנות את חבר הכנסת לשעבר עימנואל זיסמן כשגריר בבולגריה ואת ראש לשכת שר החוץ אלון פנקס, כקונסול כללי בניו-יורק, במקומו של שמואל סיסו.

התנועה לאיכות השלטון עתרה אתמול לבג"ץ בדרישה להורות לברק לבטל לאלתר את פיטוריו של בנצור. התנועה טוענת כי ברק הדיח את בנצור, שהוא איש שירות ותיק, "בצורה ברוטלית ודורסנית, ללא כל התרעה, ללא כל שימוע, ותוך פגיעה קשה בזכויותיו כעובד ציבור".

העותרים מדגישים כי בנצור כלל אינו "איש" של דטוד לוי, אולם ברצונו של ברק לפגוע בלוי "הוא יורה לכל הכיוונים - ופוגע גם בחפים מפשע".

ברק עצמו הגיב אתמול (שלישי) בפליאה לידיעות כאילו הוא בעיצומו של "מסע טיהורים". "זאת נורמה מקובלת להחליף מנכ"ל כששר חדש נכנס לתפקיד. באשר לשאר המינויים, מדובר באנשים שסיימו את החוזה שלהם והם חוזרים ארצה. רובם קיבלו על כך הודעה מראש. אני לא יודע על מה ההתרגשות", אמר ברק. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by