בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקי לוי: אשקול להתמודד על ראשות העיר ירושלים 
 
 ``אני חזק באופי``. מיקי לוי (לעמ)   
 
חדשות נענע

העניק היום ראיונות פרידה לכלי התקשורת. אמר כי יחזור לעשייה ציבורית "הן בזירה העירונית והן בזירה הרחבה יותר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפקד מחוז ירושלים היוצא, ניצב מיקי לוי, אומר היום (חמישי) כי ישקול להתמודד על ראשות העיר ירושלים. "אין לי ספק שאחזור לעשייה הציבורית. בהחלט יש לי מחשבות כאלה אני יכול לתרום בכל דרך - הן בזירה המקומית-העירונית והן בזירה הרחבה יותר", אמר לוי בראיון לעיתון "הארץ".

לוי סיפר כי בימים שלפני ההתמודדות בירושלים, פנו אליו אישים פוליטיים שונים וניסו לשכנע אותו לפרוש מהמשטרה ולהתמודד על ראשות העיר ירושלים. "מכיוון שהייתי במדים, לא הסכמתי לדבר עם אף אחד", אמר.

בעוד שבועיים יעביר לוי את הפיקוד בעיר לידיו של סגנו בעבר, ניצב אילן פרנקו, כאשר הוא עצמו ימונה לתפקיד נציג משטרת ישראל בוושינגטון. בראיון סיפר לוי כי הוא מאוכזב מאי מינויו למפכ"ל אולם הוא מקבל את החלטתו של השר צחי הנגבי. "השר בחר", אמר לוי, "ומבחינתי זה בסדר גמור. אני בהחלט מאוכזב, אבל זה לא סוף הדרך ולא סוף פסוק".

לעיתון "מעריב" הוא הוסיף: "החלטתי לנהוג בממלכתיות. אני חזק באופי, עם עמוד שדרה חזק. אני הראשון שהתאושש וחזר לשגרה. אלה הם החיים. יש הפתעות. לא כל המאווים מתגשמים".

לדבריו, מה שהקל עליו את ההתמודדות עם הסיטואציה היתה תגובת הציבור. "קיבלתי מאות פקסים תומכים שהציפו את הלשכה. זה חימם את הלב, וכל-כך חיזק אותי שאמרתי: 'וואלק, לא קרה שום דבר'".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by