בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קרי מסרב לדבר עם ערפאת 
 
 ערפאת הוא מנהיג כושל ולא פרטנר לשלום. קרי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארה"ב, ג'ון קרי, פרסם מסמך ובו הוא מתייצב כל כולו לצד ישראל, ומגנה את ערפאת כ"מנהיג כושל שאינו פרטנר לשלום"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות הברית, ג'ון קרי, הודיע כי במידה ויבחר, לא יקיים כל משא ומתן עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. כך דווח היום (שישי) ב"הארץ". בנייר עמדה המפרט את עמדותיו של כלפי ישראל, הביע קרי תמיכה בזכות ישראל להגן על עצמה מפני טרור וטען כי ערפאת הוא "מנהיג כושל שאינו ראוי להיות פרטנר לשלום", ובשל כך אינו ראוי למשא ומתן הולם.

המסמך הופץ במהלך חודש יוני לרשימת תפוצה רחבה בקהילה היהודית בארצות הברית, במסגרת מסע הבחירות של קרי, במהלכו הוא מנסה לשמור על קשרים הדוקים עם בוחריו בקרב הקהילות היהודיות.

קרי אף חזר בו מעמדתו נגד בניית גדר ההפרדה, ובמסמך כתב כי "גדר הביטחון היא צעד לגיטימי של הגנה עצמית שהוקמה כתגובה לגל הטרור נגד אזרחי ישראל". כמו כן הצהיר קרי כי הדיון בדבר הגדר ראוי להשאר בתחומי ישראל, ולא לעבור לפורומים בינלואמיים, כגון האג.

במסמך מתייצב קרי לצד ישראל בכל הסוגיות שעל סדר היום המדיני: תוכנית ההתנקות, יישוב הפליטים פלסטינים במדינה פלסטינית, נגד זכות השיבה הפלסטינית, הכרה בריכוזי אוכלוסייה יהודית בגדה, מדיניות החיסולים, ופעולות צה"ל בשטחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by