בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצר בחשד שזרק את בתו התינוקת מהחלון 
 
 האב היה במצוקה כלכלית ומעורער בנפשו (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

אב צעיר בן 25 מקריית גת נעצר בחשד שזרק את בתו, בת השנה וחצי, מחלון ביתו בעיר. מחקירתו עולה כי הוא מובטל, מעורער בנפשו ובמצוקה כלכלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תושב קריית גת, בן 25, נעצר הבוקר (שישי) בחשד שזרק את בתו, תינוקת בת השנה וחצי, מחלון ביתם בקומה השלישית בבית בעיר. התינוקת אושפזה בבית החולים סורוקה בבאר שבע באורח קל-בינוני. החשוד הובא בפני בית משפט בקריית גת, שם הוארך מעצרו בחמישה ימים.

השופטת, מיכל וולפסון, ביקשה כי במהלך מעצרו יישלח החשוד להסתכלות פסיכאטרית ראשונית. כמו כן ביקשה לבחון אם יש צורך למנות פקידי סעד שישגיחו על ילדי המשפחה.

מחקירת האב עולה כי מדובר בצעיר מובטל, ככל הנראה מעורער בנפשו, הנתון במצוקה כלכלית קשה. הדבר הראשון שאמר לחוקריו היה שלא היה מסוגל להתמודד עם החובות. המשטרה ממשיכה בחקירת המקרה.

"ישבנו בסלון והוא אמר שהוא רוצה לזרוק את התינוקת מהמרפסת", סיפר אחי התינוקת, בן התשע. לדבריו, שאל את אביו "אבא, למה אתה עושה את זה?". הילד סיפר כי בני המשפחה ניסו להחזיק את אביהם, ולמנוע ממנו מלזרוק, לכאורה, את הילדה, אך לא הצליחו להתגבר עליו.

התינוקת "נבדקה בשלב הראשון בחדר הטראומה של בית החולים, ומצבה הוא בינוני עד קל", אמר סגן מנהל בית החולים סורוקה, פרופסור יוחנן פייזר, בראיון לגלי צה"ל. לדבריו, "נראה שלא נשקפת סכנה לחייה". לדבריו, המשך הטיפול בה ייעשה לפי תוצאות הבדיקות שהיא עוברת כעת.
 

חשד: אב שבר צלעות בתו

 
תושב גני תקוה, בן 28, שנעצר אתמול בחשד שהיכה את בתו בת השבעה שבועות. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו בשלושה ימים. על פי החשד, גרם לשברים בצלעותיה של התינוקת ולדימום בראשה. התינוקת עדיין מאושפזת בבית החולים שיבא, בתל השומר.

הוריה של התינוקת הביאו אותה לפני יומיים לביתם החולים, והתלוננו שהיא סובלת מחום גבוה. מבדיקות שערכו רופאיה, התברר כי צלעותיה של התינוקת שבורות בשני צידי גופה, ונמצא דימום בראשה. בית החולים העביר את הדיווח להמשטרה.

מחקירה שערכה המשטרה עלה כי האב המובטל, מטפל בילדה בשעה שהאם יוצאת לעבוד. הפגיעות נגרמו, על פי החשד, כאשר התינוקת בכתה והאב אחז בה בחוזקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by