בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: ארבעה בני אדם נהרגו ברצועה 
 
 כוח צה``ל סמוך לבית חנון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כמו כן, הפלסטינים מדווחים שצה"ל הרס 7 בתים ו-8 חנויות בשכונת ברזיל ברפיח. דובר צה"ל: לא ידוע לנו על הרס בתים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות פלסטינים מדווחים כי ארבעה בני אדם נהרגו היום (שישי) ברצועת עזה. גבר בן 55 המעורער בנפשו, לדברי הפלסטינים, נהרג הבוקר מאש צה"ל. בעיירה בית חנון נהרגו שני בני אדם נוספים בידי כוחות צה"ל. אחד מההרוגים הוא נער בן 15, שמת הבוקר מפצעיו. הנער נפצע אתמול מאש מסוקי צה"ל. ההרוג הרביעי הוא תושב שכונת ברזיל ברפיח. כמו כן, נפצעו מספר בני אדם נוספים, אחד מהם ילד בן 4. הילד נפצע באורח קל.

מדובר צה"ל נמסר כי במהלך הלילה זוהה פלסטיני בסמוך לעמדת צה"ל ליד היישוב נצר חזני. חייל צה"ל ירו לעברו, והוא נפגע. צה"ל אומר כי ירי המסוק אתמול, ממנו נפגע הנער בן ה-15, בוצע לאחר שזוהה אדם שהניח מטענים במקום. לגבי אחד ההרוגים מבית חנון, צה"ל מוסר כי החיילים ירו לעברמחבל חמוש, שיצא מבית נטוש מאדם.

כמו כן, הפלסטינים מדווחים כי צה"ל הרס 7 בתים ו-8 חנויות במהלך הפעילות בשכונת ברזיל ברפיח. הפלסטינים דיווחו כי המבנים נהרסו לאחר שדחפורי צה"ל חשפו מנהרה והרסו אותה.

צה"ל מסר בתגובה כי לא ידוע לו על הריסת בתים בשכונת ברזיל ברפיח. עם זאת, צה"ל מדווח כי החיילים פוצצו מנהרה ששימשה להברחת אמצעי לחימה. חנות נטושה, שנמצאה מעל המנהרה, נהרסה מהפיצוץ.

אתמול נכנס צה"ל ליריחו, בית חנון ורפיח. במהלך פעילות צה"ל בבית חנון עקרו דחפורי צה"ל במקום עשרות עצי זית. מדובר צה"ל נמסר כי פעולות ה"חישוף" נעשות באיזורים מהם נורו טילי קסאם לעבר ישראל
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by