בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"נבצע פיגועים באירופה" 
 
 בן-לאדן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך הודיעו גדודי אבו-חאפז אל מצרי, ארגון הקשור לאל-קאעידה. הארגון מאיים כי הוא יבצע פיגועים אם מדינות המערב לא יסיגו כוחותיהן ממדינות איסלאמיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גדודי אבו-חאפז אל מצרי, ארגון הקשור לאל-קאעידה, מאיים כי הוא יבצע באירופה פיגועי טרור אם מדינות היבשת לא יסיגו את כוחותיהן ממדינות מוסלמיות עד תום האוליטמטום שהציב אוסאמה בין לאדם. כך דיווח היום (שישי) העיתון "א-שארק אל אווסט", היוצא בלונדון.

בן לאדן, מנהיג אל-קאעידה, השמיעה את דרישתו להסגת הכוחות האירופאים בקלטת שפורסמה באפריל האחרון. בהודעת הארגון נאמר: "לעמי אירופה... נותרו לכם ימים בודדים לקבל את הפסקת האש שהציע בין לאדן, אחרת תוכלו האשים רק את עצמכם".

כמו כן, הודעת הארגון קוראת למוסלמים הגרים במדינות מערביות לעזוב את מקום מגוריהם ולעבור למדינות מוסלמיות. אם הם אינם יכולים לעשות זאת, נאמר בהודעה, "כדאי שיעברו לגור באזורים מוסלמיים וידאגו שיהיה להם מספיק מזון וכסף לפחות לחודש ימים".

גדודי אבו-חאפז אל מצרי קיבלו את האחריות לסדרת פיגועי התופת במדריד ב-11 במרס. כרגע עדיין לא ברור אם ההודעה היא אותנטית. התאריך הכתוב על ההודעה הוא של אתמול.
 

לא מפחדים

 
נשיא צרפת, ז'אק שיראק, אמר בתגובה להודעה כי צרפת מתייחסת לאיום הטרור ברצינות רבה, אולם היא לא מתכוונת להגביר את הכוננות נוכח האיומים המובעים בקלטת.

ממשלת גרמניה הודיעה כי היא אינה סבורה שהודעה זו אמינה. "זהו ארגון זדוני שכבר קיבל על עצמו בעבר אחריות לכל מיני פיגועים, כולל הפסקות החשמל בארה"ב. יש להתייחס להודעותיו בחשדנות רבה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by