בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטים חדשים: כך נתפסו הישראלים בניו זילנד 
 
 
חדשות נענע

העיתון "ניו זילנד הראלד" דיווח כיצד נחשפה פרשת הדרכונים המזויפים. הישראלי זאב ברקן ביקש דרכון בשמו של צעיר נכה, שלא מסוגל לדבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטים חדשים נחשפו הבוקר (שבת) בפרשת הדרכונים המזיופים בניו זילנד. העיתון "ניו זילנד הראלד" פרסם כתבה המפרטת כיצד נתפסו הישראלים בעת שניסו להשיג דרכון במרמה. בני משפחתו של צעיר נכה מאוקלנד סיפרו לעיתון שהישראלי זאב ברקן ניסה להשיג דרכון בשמו של בנם.

ברקן התגורר בשכנות לנכה, שלוקה בשיתוק מוחין ואינו מסוגל לדבר. פקיד משרד הפנים התקשר למשפחת הנכה, לאחר שחשד כי לא ייתכן שהוא היה זה שביקש את הדרכון. פרט נוסף שעורר את חשדו של עובד משרד הפנים היה המבטא של מבקש הדרכון. על פי הדיווח, חשדו של העובד התעורר לאחר להבחין כי מבקש הדרכון דיבר איתו במבטא קנדי או אמריקני.

הפקיד שאל את האב אם בנו ביקש דרכון. האב השיב בשלילה והסביר כי הצעיר אינו מסוגל לדבר. הפקיד הזעיק את המשטרה, שהעבירה את הדרכון לאורי קלמן, ועצרה אותו. אלי קרא נעצר אף הוא.

אורי קלמן ואלי קרא הודו אתמול באישומים נגדם בבית המשפט העליון באוקלנד. השניים נעצרו לפני ארבעה חודשים בניו זילנד, בגין חברות באירגון פשע וניסיון להשיג דרכון במרמה. משפטם ייפתח בעוד שבועיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by