בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון טרור: לא ערפנו ראשו של חייל אמריקני 
 
 הארגון מחזיק בחטוף נוסף. אילוסטרציה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

וואסף עלי חאסון נחטף ב-21 ביוני בעיראק. ארגון המקורב לאל קאעידה הכחיש היום דיווחים על רציחתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון טרור בשם "צבא אנסאר אל-סונה", המקורב לאל קאעידה, הכחיש היום (ראשון) כי ערף את ראשו של וואסף עלי חאסון, נחת אמריקני ממוצא לבנוני, שנחטף לפני כעשרה ימים בעיראק. הקבוצה הודיעה כי הפרסומים על ההוצאה להורג היו שגויים, וכי היא מחזיקה בחטוף נוסף.

בהודעה שפורסמה בשני אתרי אינטרנט מוסלמיים אמר הארגון כי "ערפנו את ראשו של הלבנוני חסון, ואתם תראו את הסרט במו עיניכם בקרוב". ההודעה הופנתה אל נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש.

רשת הטלוויזיה הערבית "אל ג'זירה" שידרה ביום ראשון קלטת ובה נראה חסון, בן ה-24, כשעיניו קשורות, לבוש בגדי הסוואה וחרב מוצמדת לרקתו. החוטפים דרשו את שחרורם של כל העצורים בעיראק. אל-סונה טוענים כי חסון נחטף כאשר קיים "מערכת יחסים רומנטית עם בחורה ערביה שפיתתה אותו להתרחק מבסיסו".

בחודש שעבר פרסם האתר "מונתדא אל-אנסאר", קלטת וידיאו בו מצולמת ההוצאה להורג של ניק ברג, אזרח אמריקאי שנחטף בעיראק. בקלטת נראה האזרח האמריקני אומר :""קוראים לי ניק ברג. לאבי קוראים מייקל, לאמי קוראים סוזן. יש לי שני אחים, דיוויד ושרה, אני גר בפילדלפיה". בתום דבריו, עורף מוסאב אל-זרקאווי, בכיר באל-קעאידה, את ראשו של ברג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by