בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ההרוג בשומרון: ויקטור קרידרמן, בן 49 
 
 
חדשות נענע

אזרח ישראלי נהרג וישראלית נפצעה קל באש מן המארב בכביש עוקף יעבד. גדודי חללי אל אקצה נטלו אחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראלי נהרג הבוקר (ראשון) בפיגוע ירי סמוך לכפר יעבד בצפון השומרון. אישה שהיתה עמו ברכב נפגעה באורח קל ולקתה בהלם. ההרוג הוא ויקטור קרידרמן, בן 49, תושב ההנתחלות מבוא דותן. אנשי גדודי חללי אל אקצא קיבלו אחריות לפיגוע.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי השניים נסעו ברכב פרטי וסמוך לשעה 6:30 נפתחה אליהם אש מן המארב בכביש עוקף יעבד. הגבר נפצע אנושות ומתה מאוחר יותר. היורים נמלטו מן המקום וכוחות גדולים של צה"ל הגיעו למקום ומבצעים סריקות אחריהם.

ראש מועצת יש"ע, בנצי ליברמן, אבר הבוקר כי "קו אחד מחבר בין ירי הקסאמים לשדרות לבין הפיגוע הרצחני שאירע הבוקר בצפון השומרון. קו של תבוסתנות, של בריחה ושל הנהגה מיואשת". לדבריו, "מדיניות הבריחה" של ראש הממשלה, אריאל שרון, "מעודדת את הטרור וגורמת לאבדות בנפש". הוא קרא לשרון לחזור בו מתכנית ההתנתקות ו"להוביל מדיניות שפויה ואמיצה שתחזיר לישראל את כוח ההרתעה שלה".

הלילה סוכל ניסיון חדירה להתנחלות הר ברכה בשומרון. הכוח במקום זיהה מחבל שניסה להיכנס להתנחלות. המחבל ראה את החיילים ופתח לעברם באש. הכוח הזעיק תגבורת וטנק צה"ל שהגיע למקום ירה לעבר המחבל והרגו. ליד גופתו נמצא רובה מסוג קלצ'ניקוב וקליעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by