בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשך ירי הקסאמים על שדרות; הממשלה אישרה תכנית סיוע 
 
 לושה טילי קסאם נורו היום לעבר העיר. אילוסטרציה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שלושה טילי קסאם נורו הבוקר לעבר העיר. איש לא נפגע. הממשלה אישרה סיוע של 40 מיליון שקל לשיפור שירותי הביטחון, הרפואה והחינוך בעיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ירי הקסאמים לעבר שדרות ממשיך הבוקר (ראשון). שלושה טילים נורו לעבר העיר. טיל אחד נחת בשטח פתוח בנגב המערבי ושני טילים נפלו בשטח הפלסטיני, ליד מחסום ארז. איש לא נפגע ולא נגרם כל נזק. גם במהלך סוף השבוע נפלו בעיר מספר טילי קסאם. גם בתקריות אלו לא היו נפגעים.

הממשלה אישרה היום תכנית סיוע מיוחדת לעיר וליישובי האיזור, בעקבות ירי הקסאמים על העיר, שגרם למותם של שני בני אדם בשבוע שעבר. על פי התכנית, בשנתיים וחצי הקרובות תקבל העיר חבילת סיוע של ארבעים מיליון שקל.

על פי התכנית, יועבר תקציב להפעלת מוקד הביטחון בעיר. כמו כן, מפעלים באיזור יקבלו סיוע כדי להפחית את רמת האבטלה בעיר. בנוסף, תשופר רמת המרפאות בעיר, ויתוגבר מערך האמבולנסים. כמו כן, בעיר יופעלו אף יום לימודים ארוך ופנימיות יום באמצעות תקציבים שיעבירו המשרדים השונים.

במשרד ראש הממשלה הוחלט להעניק את חבילת הסיוע לכל היישובים שנמצאים בטווח טילי הקסאם, בטווח של כשישה קילומטר מהרצועה. שר הרווחה, זבולון אורלב, פנה לראש הממשלה וליועץ המשפטי בדרישה לכלול גם את יישובי הרצועה בתכנית. אורלב כתב כי "יהיה זה יותר ממוזר לאשר סיוע למועצות אזוריות שנחתו בהם עשרות קסאמים בלבד ולא לאשר סיוע למועצה האזורית חוף עזה שבתחומה נפלו למעלה מעשרת אלפים קסאמים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by