בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"עליה בטרור בקרב תושבי מזרח ירושלים" 
 
 מזהיר מפני פעילות הימין הקיצוני. דיכטר (לעמ)   
 
חדשות נענע

ראש השב"כ מסר פרטים על עליית התמיכה בטרור בקרב תושבי מזרח ירושלים, ועל עלית ההקצנה בקרב אנשי הימין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש השב"כ, אבי דיכטר, אמר היום (ראשון) בישיבת הממשלה כי ארבעה מכל אלף תושבי מזרח יורשלים מעורבים בתמיכה בטרור. "אין הבחנה בין תושבי מזרח ירושלים לבין תושבי הגדה בנושא זה", אמר דיכטר.

דיכטר סקר גם את ההקצנה שבימין הקיצוני. הוא מסר כי סגן אלוף יקותיאל ויזנר שהיה שותף להריסת בית הכנסת "מכללת כהנא" בתפוח הוכה על ידי תושבים בעת שטייל עם אשתו במכוניתו בשוק סנהדרייה בירושלים, דיכטר הוסיף כי פעילי הימין חסמו את דרכו של יקותיאל, קיללו אותו וחבטו ברכב.

שוטרים שהגיעו למקום עצרו את ההתפרעות ועצרו שני חשודים במעשה. דיכטר ציין כי חלה הסלמה בפעילות הימין הקיצוני. אזהרתו של דיכטר מצטרפת ל"דין הרודף" שפרסם בשבוע שעבר רב העיר העתיקה, הרב אביגדור נבנצאל. על פי דברי הרב, "כל מי שמוסר שטחי ארץ ישראל ביד גויים דינו לפי ההשקפה כדין רודף"

שר המשפטים, יוסף לפיד, אמר בתגובה כי "אין זה פלא שהימין הקיצוני מרשה לעצמו להתנהג כך, אם המשטרה לא עוצרת את מי שהיה ראש לשכת רה"מ, שקרא לפצוע חיילים שלוקחים חלק בפינוי". חבר הכנסת אופיר פינס ממפלגת העבודה קרא ליועץ המשפטי לממשלה "להורות למשטרה ולשב"כ להשתמש בסמכויותיהם על מנת לעצור את ההקצנה המילולית".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by