בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי המועצה הדתית ברחובות שוקלים שביתת רעב 
 
 המשכורת שלו מגיעה בזמן. שר האוצר (לעמ)   
 
איתמר שאלתיאל וחדשות נענע

מחר יתחילו עובדי המועצה הדתית ברחובות בשביתה, שעשויה להתפתח לשביתת רכב. הם מוחים על אי קבלת משכורתם מזה שמונה חודשים ויותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי המועצה הדתית ברחובות לא קיבלו משכורת מזה שמונה עד תשעה חודשים, והם מיואשים. מספיק מיואשים כדי לפתוח מחר (שני) בשביתה, שעשויה להתפתח לשביתת רעב.

העובדים אומרים כי החל ממחר לא יגיעו לעבודה, אלא יתכנסו ברחבת העיריה: "מי שרוצה את שירותי המועצה הדתית, שיבוא לשם". יושב ראש ועד עובדי המועצה הדתית, יהושע ראונברגר, אומר כי רוב מוחלט של עובדי המועצות הדתיות לא קיבלו משכורות מזה שלושה חודשים עד שנתיים. הוא אמר כי "אם השביתה לא תעזור, ננקוט צעדים חריפים יותר. חלק מהעובדים מדברים כבר על שביתת רעב, אחרים על הסרת ההכשרים מבתי העסק, דבר שיכול להביא לסגירתם".

ראונברגר אומר כי כל עובדי המועצה הדתית של רחובות לא מקבלים משכורות - וגם לא גמלאי המועצה. "לא מדובר בסכומי עתק," הוא ממהר להדגיש, "פנסיונירים מקבלים 2000 שקלים בחודש, ועובדי המועצה עובדים בשכר מינימום". הוא אומר כי חלק מעובדי המועצה הגיעו לפת לחם, ושולחים את ילדיהם לאכול בבתי תמחוי; נגד אחרים יש צווי פינוי מבתיהם, ולחלק מהעובדים נותק החשמל.

"אמרתי לראש הממשלה," הוא אומר, "שאם מישהו פשע ומעל, תאשימו אותו. אבל אל תענישו אותנו." אבל אין לו אשליות: הוא קיבל הרבה הבטחות, והוא מאמין שהן לא יקוימו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by