בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חיל האוויר תקף מחרטות ברצועת עזה 
 
 צה``ל עצר שישה פלסטינים ברחבי הגדה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מסוקי חיל האוויר תקפו מחרטות במחנה הפליטים ג'בליה ובשכונת זייתון. 5 פלסטינים נפצעו באורח קל. בשתי תקריות ברצועה נהרגו שני צעירים פלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסוקי חיל האוויר תקפו הלילה (שני) שתי מחרטות ברצועת עזה. גורמים פלסטינים מסרו כי חמישה בני אדם נפצעו באורח קל. בגיחה הראשונה שוגרו שני טילים לעבר מחרטה במחנה הפליטים ג'בליה. בגיחה השניה תקפו מסוקי חיל האוויר מחרטה בשכונת זייתון.

מצה"ל נמסר כי שתי המחרטות נפגעו. כמו כן נמסר מצה"ל כי בשתי המחרטות עסקו בייצור רקטות קסאם עבור ארגון החמאס. המחרטה בשכונת זייתון שימשה גם לשיפוץ בתי מלאכה שנפגעו בתקיפות קודמות.

מקורות פלסטינים מסרו כי צעיר פלסטיני נהרג הלילה מאש צה"ל במחנה הפליטים ברפיח. נסיבות התקרית אינן ידועות.

מוקדם יותר נהרג פלסטיני בן 18 מאש צה"ל בעיירה בית חנון שבצפון הרצועה. מצה"ל נמסר כי הצעיר, שנהג בדחפור, ניסה לפרוץ מחסום עפר של צה"ל. להערכת גורמים צבאיים, הצעיר ניסה לפרוץ דרך לחולייה של משגרי רקטות קסאם או למכונית ממולכדת. גורמים פלסטינים מסרו כי הנער נורה לאחר שיידה אבנים לעבר חיילי צה"ל.
 

שבעה פלסטינים נעצרו ברחבי הגדה

 
כוחות צה"ל הרסו הלילה את ביתו של תאאר חילמי מוחמד רמדאן בכפר תל, דרומית מערבית לשכם. רמדאן, פעיל פתח, ניסה אתמול להוציא לפועל פיגוע ביישוב הר ברכה בשומרון. מצה"ל נמסר כי "הריסת בתי מחבלים שולחת מסר למחבלים ולשותפיהם לפעילות הטרור כי למעשיהם יש מחיר שישלם כל מי ששותף לפעילות חבלנית עוינת".

כוחות צה"ל עצרו הלילה שבעה פלסטינים מבוקשים ודרושים לחקירה ברחבי הגדה המערבית. בשכם נעצרו ארבעה דרושים לחקירה. אחד העצורים נשא אקדח. בדורא, סמוך לחברון, נעצר מבוקש. בחברון עצר כוח צה"ל שני מבוקשים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by