בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בש"ס מגבים את דבריו של הרב מוצפי 
 
 
חדשות נענע 

בשידור בערץ הפיראטי "שובה ישראל" הסביר מוצפי כי חייל צה"ל שי גרין נהרג השבוע בתאונת אימונים בשל פגיעה ברב עובדיה יוסף. יו"ר שינוי, טומי לפיד אומר כי מדובר בהסתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רבני ש``ס ממשיכים לעורר מהומות בהתבטאויות קיצוניות. הרב בן ציון מוצפי, הנחשב לאחד מחשובי הרבנים המקורבים לש"ס, אמר בשידור בערוץ הרדיו הפיראטי ``שובה ישראל`` כי התאונה בצאלים, בה נהרג החייל שי גרין ז"ל, ארעה בגלל הפגיעה בכבודו של הרב עובדיה יוסף. הרב הוסיף כי גם בעבר, בכל פעם שתקפו את הרב, אירע אסון בצה"ל.
 
האתר YNET הביא חלק מדבריו של הרב מוצפי: "איך יכול להיות דבר כזה, זורק רימון ופיצץ אותו, פיצץ אותו על המפקד. אם לא יד השם פה, מה זה? אם לא באו להזהיר אותנו בשמיים: אל תגעו במשיחי ובתלמידי חכמים".

בש"ס מקבלים הבוקר את דברי הרב מוצפי ולא מרגישים צורך להתנצל בפני משפחות ההרוגים. ח"כ יאיר פרץ מש"ס אמר לגלי צה"ל: "כתוצאה מפגיעה ברב עובדיה יוסף עלולים להיגרם אסונות בעם".

יו"ר תנועת שינוי, ח"כ טומי לפיד אמר: "בישראל מתנהלת מלחמת תרבות וניסיון לכבוש לבבות. איך אפשר לאמר שמישהו רצח אותם בגלל פגיעה ברב עובדיה יוסף? זאת הסתה".

בתגובה לדבריו של לפיד אמר ח"כ ניסים זאב מש"ס: "טומי לפיד מדבר מבורות. הוא איש לא מאמין שמחרף ומגדף מעל בימת הכנסת ללא הפסק. לא הוא האיש שיטיף לנו מוסר. אני מבקש מטומי לפיד להפסיק להיות מומר להכעיס".

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by