בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גדודי אל אקצה: הרשות מסייעת לישראל בחיסולים 
 
 הפעילים מאיימים להתנתק מהפתח. אילוסטרציה (רויטרס)   
 
כתב נענע בשטחים

לאחר חיסול של מספר בכירים בזרוע הצבאית של הפתח טוענים גורמים בארגון כי בכירים במוטעה מעבירים מידע לישראל כדי "לנקות את השטח"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בגדודי חללי אל-אקצה, הזרוע הצבאית של הפתח, טוענים כי הרשות הפלסטינית מעבירה לישראל מידע המסייע לביצוע חיסולים. לדברי הגורמים, "יאסר ערפאת ועושי דברו מסייעים לישראל כדי להכין את הקרקע לנסיגה הישראלית בצפון הגדה, ואם לא יפסיקו את החיסולים, נתנתק מהארגון".

הגורמים בגדודי אל-אקצה מאשימים את הרשות, בין השאר, בסיוע לישראל בהריגתו של בכיר חללי אל-אקצה חאלד אל-חאווי, היום בג'נין, ובלכידת פלסטיני החשוד כי הסיע את המחבל שביצע אתמול את פיגוע הירי ליד מבוא דותן.

כמו כן, הגורמים בחללי אל-אקצה טוענים כי מידע שיצא מהמוקטעה סייע לצה"ל לחסל לפני שבועיים את ראש גדודי אל-אקצה בשכם, נאאף אבו שארח.

שר פלסטיני: דיכטר יודע יותר מאיתנו, הוא לא צריך אותנו

השר הפלסטיני כדורא פארס לא הכחיש את הטענות. "כאיש פתח, אני מבין היטב את כעסם של פעלי הזרוע הצבאית. בשל פילוג בפתח אין קשר בין ההנהגה לאנשי השטח, אין דאגה לאנשי גדודי אל-אקצה, ורבים מאנשי הוועד הפועל של הפתח פועלים לפי האינטרסים האישיים שלהם".

עם זאת, פארס הוסיף כי "ראש השב"כ הישראלי אבי דיכטר יודע על פעילי גדודי אל-אקצה יותר מאנשי הוועד המרכזי של הפתח, ולכן לא הגיוני שהם אלו שהעבירו לו מידע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by