בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוים: בשטחים רק 22 מאחזים לא חוקיים 
 
 מאז 2001 פונו 13 מאחזים לא חוקיים. בוים (אתר הכנסת)   
 
חדשות נענע

סגן שר הבטחון ענה לשאילתא של ח"כ וילנאי וחשף גם שמות 5 מאחזים העומדים בפני פינוי. שלום עכשיו: בוים משקר, בשטחים כ-100 מאחזים לא חוקיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן שר הבטחון אמר היום (שני) שבשטחים ישנם רק 22 מאחזים בלתי חוקיים, שהוקמו מאז מארס 2001. בוים אמר את הדבר בתשובה לשאילתא שהגיש חבר הכנסת מתן וילנאי מהעבודה. בוים אמר כי מאז שהתקבלה החלטה לפרק מאחזים בלתי חוקיים, פונו 13 מאחזים. מאחזים חדשים, לטענתו, לא קמו בתקופה זו.

מתן וילנאי תקף את הממשלה והאשים שאין לה כוונה לפנות מאחזים נוספים. "הפער בין ההכרזות ובין המציאות בשטח היא דוגמא נוספת לדרך ההתנהלות של הממשלה הזאת", אמר וילנאי. בתשובה לדבריו של וילנאי, חשף בוים שמות של חמישה מאחזים הבלתי חוקיים העומדים בפני פינוי, הם: נגוהות מערב, גבעת הדגל-קרני שומרון, מצפה אסף, מצפה יצהר-גבעת הרווקים וגבעת הרואה-אפיריון.

בעקבות פרסום הנתונים, תקפה תנועת שלום עכשיו את הממשלה ואת משרד הבטחון בטענה שהנתונים שמסר בוים אינם מדוייקים. מזכ"ל התנועה, יריב אופנהיימר, אמר כי סגן שר הבטחון בוים "משקר לציבור" וכי בשטחים נמצאים כמאה מאחזים בלתי חוקיים, מהם יותר מ-50 שהוקמו אחרי מארס 2001.

גם חבר הכנסת אפרים סנה מהעבודה האשים שהממשלה מרמה את האמריקנים בנוגע למספר המאחזים הבלתי חוקיים בשטחים ואינה מקיימת את הבטחתה לפנות את המאחזים. סנה הציג לחברי סיעתו תצלומי אוויר ונתונים שקיבל משלום עכשיו, בהם ניתן לראות שהבנייה וסלילת הכבישים במאחזים הבלתי חוקיים, נמשכת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by