בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יש מיליונר 
 
 
חדשות נענע 

ביום שלישי נשבר השיא בתוכנית "מי רוצה להיות מיליונר" כיזהר נבו, 29, זכה בפרס הגדול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שלישי האחרון הצליח יזהר נבו, 29, מקריית אונו, מתכנת בחברת אי.סי.איי, לזכות במליון שקל בתוכנית "מי רוצה להיות מיליונר". נבו הגיע לשאלת מיליון הדולר עם גלגל הצלה אחד בידו: גלגל ה"50-50" ולאחר שלא ידע את התשובה גם מבין שתי האפשרויות שהוצעו לו הוא הטיל מטבע וזכה.
 

נבו שהלך הבוקר לעבודה כרגיל, אמר לעיתון "ידיעות אחרונות" שלא התכונן לתוכנית ושלא הגיע בשביל הכסף אלא כדי "ללכת עד הסוף". מגיש התוכנית, יורם ארבל, תיאר את התרגשותו בתוכנית ואמר: "זה היה יותר מרגש משער באליפות אפילו. זה היה רגע של התעלות טלויזיונית". ארבל גם שיבח את הזוכה: "ללא ספק המתחרה הטוב ביותר שהיה בתוכנית עד היום".

עירית לינור, השיאנית הקודמת של התוכנית טוענת הבוקר שהיא "שבורה וזועמת" על הבחור ששבר את השיא במקומה, "אי אפשר שלא להתפעל מזה, אבל שיהיה ברור שאני ממש מתעבת אותו", דברי לינור.

ב"רשת" ניסו לשמור על סודיות בקשר לזהותו של הזוכה ופרטי התוכנית במטרה לשמור על פרטיותו של הזוכה וכדי להעלות את נתוני הרייטינג, אבל זמן קצר לאחר סיום הצילומיםדלפו הפרטים ושמו של נבו פורסם באינטרנט. ביום שאחרי הצילומים הציפו הטלפונים את מרכזיית רשת והזכיינית החליטה להקדים את שידור התוכנית, שתשודר ביום שבת הקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by