בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל זרקאווי פרסם קלטת בה מתועדים הפיגועים שתכנן 
 
 ארה``ב הציבה פרס של 25 מיליון דולר על ראשו. זרקאווי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בקלטת שנמסרה לשבועון "טיים" מתועדות גם התנקשויות בבכירים עיראקים. הצבא האמריקני הפציץ "בתי מחסה" של פעילי זרקאווי. 10 אנשים נהרגו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר המבוקשים בעיראק, הטרוריסט הירדני אבו מוסעב אל-זרקאווי, העביר אתמול (שני) למגזין "טיים" קלטת ווידאו בה מתועדים מספר פיגועים והתנקשויות בבכירים עיראקים שביצעה חוליית הטרור איחוד הג'יהאד בהנהגתו.

בקלטת נראים מחבלים מתאבדים המתכוננים לבצע פיגועים וכן מתועדים מספר פיגועים שצילמו פעילי החולייה. בין אלה מתועדת התפוצצות מכונית התופת ב"מתחם הירוק", בה נהרג ראש המועצה השלטת בעיראק עיז א דין סאלים. הפיגוע צולם ממכונית סמוכה ובקלטת נראית בבירור מכוניתו של סאלים לאחר הפיצוץ.

כמו כן נראות בקלטת מכוניות עובדי חברת ג'נרל אלקטריק שנקלעו למארב שהציבו אנשי אל זרקאווי בחודש שעבר. כל הפיגועים המתועדים בקלטת מלווים בכתוביות הסבר ובשמותיהם של מבצעי הפיגועים.

בתוך כך, לפחות עשרה אנשים נהרגו אמש בעיר פלוג'ה בעיראק כשמטוסים אמריקנים הפציצו בנייני מגורים שנחשדו כ"בתי מחסה" של אנשיו של אל זרקאווי. הצבא האמריקני אישר שהטיל שש פצצות במסגרת ההתקפה "על בית מחסה של פעילי מוג'הדין". בהודעה לא אוזכר שמו של אל זרקאווי. עד ראייה סיפר לסוכנות הידיעות איי.אפ.פי שבין ההרוגים היו אישה וילדים.

ארצות הברית העמידה פרס כספי של 25 מיליון דולרים לתפיסת אל זרקאווי. חוליית הטרור של אל זרקאווי, המזוהה עם רשת אל קאעידה, אחראית למספר רב של פיגועי טרור בעיראק, ולחטיפתם ורציחתם של האזרח האמריקני ניקולס ברג והאזרח הדרום קוריאני קים סון איל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by