בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר במשרד הביטחון חשוד בהדחת עדה 

בכיר במשרד הביטחון חשוד בהדחת עדה

 
 
חדשות נענע 

ויקטור בר גיל, מנהל במשרד הביטחון, חשוד כי ניסה לשדל עובדת משרד הביטחון לבטל תלונה נגד שחר לוי, הכפוף לבר גיל. הנציבות העבירה את חומר החקירה למשטרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציבות שירות המדינה העבירה הבוקר (חמישי) למשטרת ישראל ממצאי חקירה פנימית על מנהל במשרד הביטחון, ויקטור בר גיל, בחשד להדחת עדה. בר גיל הוא הממונה על שחר לוי שנחשד בהטרדה מינית של עובדת משרד הביטחון.
 

עפ"י החשדות, בר גיל ניסה לשדל את העובדת הממונה על העובדת שהוטרדה מינית לגרום למתלוננת לבטל את תלונתה נגד לוי. בר גיל הזמין למשרדו את הממונה והאשים אותה כי בדתה את סיפור ההטרדה של העובדת. מחקירת הנציבות עולה כי בשיחתו עם הממונה השתמש בר גיל במילות גנאי.

בנציבות אומרים כי נסיונותיו של בר גיל להדיח עדה מהווים התנכלות לפי חוק הטרדה מינית. הדחת היא עבירה פלילית ולכן הועברו נתוני חקירת הנציבות למשטרה כדי שתפתח בחקירה.

אמש הורה נציב שירות המדינה, שמואל הולנדר, לפתוח בהליכי השעיה נגד שחר לוי שנאשם בהטרדה מינית של שלוש חיילות. הולנדר בוחן גם נושא השעייתו של דני ויינריך, דובר משרד הביטחון, שנאשם בהטרדה מינית של חיילת בלשכתו. שלשום הורה הולנדר לבטל את עסקת הטיעון שנחתמה עם ויינריך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by