בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
25 אלף דולר למוצא המחשב האבוד של מחלקת המדינה 

25 אלף דולר למוצא המחשב האבוד של מחלקת המדינה

 
 
חדשות  נענע

המחשב עם החומר החסוי נעלם בינואר והסוכנים אובדי עצות ללא כיווני חקירה אפקטיביים. מקווים שאולי מישהו במקרה שכר את המחשב הנייד "ולא גילה מה הוא מכיל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לאחר חודשים של חקירה מאומצת ללא כל תוצאות, עם מטענים כבדים, ככל הנראה, של תסכול וייאוש, הוחלט במחלקת המדינה בארה"ב להציע פרס כספי לכל מי שיביא מידע שיוביל להחזרת המחשב הנישא האבוד. גובה הפרס, אגב, 25 אלף דולר.
 

"בשלב זה של החקירה, הגיע הזמן להציע פרס של 20 אלף דולר לכל אדם שיוכל למצוא את המחשב ולהביאו אלינו" נאמר בהודעת דובר מחלקת המדינה.

סוכנות הידיעות הצרפתית מדווחת כי סוכנים של האף.בי.איי ושל מחלקת המדינה, העוסקים בחקירת העלמות המחשב בחודש ינואר, החלו להפיץ בחשאי את נושא הפרס הכספי כבר בחודש מאי, אולם הוא הוצג באופן רשמי רק אתמול.

"הם חקרו כיווני חקירה רבים מתחילת השנה" אומר הדובר, "והם החליטו כי בשלב זה של החקירה הגיע הזמן להכרזה על פרס כספי לציבור. אנחנו מקווים כי הפרס יוביל אותנו לכיווני חקירה נוספים שיהיו אפקטיבים".

בנוגע לאפשרות כי הפרסום הרב יעורר גם את ערנותם של מרגלים, אומר הדובר "אם אנשים עם מטרות נפשעות לקחו אותו, סביר להניח כי הם כבר יודעים מה יש להם בידיים. אבל אם מדובר באנשים שהחליפו או שכרו או קנו מחנות משכון את המחשב, ייתכן והם לא בדקו מה הוא מכיל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by