בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אימו של אפיק התבשרה על מותו 
 
 שני בני אדם נהרגו מירי הקסאם בשדרות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

רותי זהבי, אימו של אפיק בן ה-4 שנהרג מפגיעת קסאם, שבה להכרה והתבשרה על מותו של בנה. זהבי נפצעה קשה והיתה חסרת הכרה במשך שבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רותי זהבי, אימו של אפיק אוחיון-זהבי בן הארבע, שנהרג בשבוע שעבר מפגיעת רקטת קסאם בשדרות, שבה אתמול (שני) להכרתה. כשהתעוררה, בישרו לה בני משפחתה על מותו של בנה.

זהבי היתה מחוסרת הכרה במשך כשבוע, לאחר שנפצעה באורח קשה בתקרית, בעת שליוותה את בנה לגן הילדים. רגלה הימנית נכרתה והיא אושפזה בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. כעת מוגדר מצבה כבינוני.

אתמול התעוררה זהבי, ושאלה מיד: "איפה אפיק?". היא סיפרה כי היא זוכרת כל כל פרט מהאירוע. היא שיחזרה את התקרית וסיפרה כי שמעה שריקה של קסאם וכי אפיק, שנפל לצידה, נפגע בידיו וברגליו.

בני משפחתה של זהבי נמנעו בתחילה מלספר לה על מותו של אפיק. הם התחמקו משאלותיה בנוגע למצבו של בנה. אביו של הילד, איציק אוחיון, לא נכנס לחדרה של זהבי, כדי שלא תבחין בזקן שגידל במהלך השבעה. לבסוף סיפר לה אחיה, שמעון, את הבשורה.

בירי רקטות הקסאם לעבר שדרות נהרג גם מרדכי יוספוב בן ה-49. מאות מתושבי העיר השתתפו בלוויות של ההרוגים. אימו של אפיק, שהיתה חסרת הכרה, נעדרה מהלוויית בנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by