בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השר פורז תומך במיסוד הזנות 
 
 ``הזנות בישראל היא בתנאים הכי מכוערים שיש``. השר פורז (לעמ)   
 
חדשות נענע

שר הפנים: "אין מדינה שאין בה זנות, אפילו לא בגן עדן". אשרות השהייה והעבודה של נשים המעידות נגד סרסורים יוארכו בשנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הפנים, אברהם פורז, אמר הבוקר (שלישי) כי הוא תומך במיסוד הזנות בישראל. פורז אמר את הדברים בישיבת ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא הסחר בנשים. פורז טען כי הזנות בישראל "היא בתנאים הכי מכוערים שיש. אין מדינה בעולם שאין בה זנות, אפילו לא בגן עדן".

השר פורז אמר כי כבר בשנת 1977 מינתה הממשלה ועדה שתבדוק את הסוגייה. כעבור שנה הגישה הוועדה דו"ח הממליץ להתיר את הזנות בישראל ולאפשר לעוסקות בזנות לפרסם את עצמן. לטענתו של פורז, "כל ניסיונותי להביא חקיקה ברוח המלצות הוועדה נפסלו".
 

המטרה: לעודד את הנשים להעיד

 
כמו כן התייחס השר פורז לנושא מתן אשרות שהייה ועבודה לנשים המעידות נגד סרסורים וסוחרי נשים. כיום קיים נוהל המאפשר לנשים המעידות לקבל אשרות למשך חצי שנה מאז תחילת העדות, ובמקרים מסויימים למשך שנה.

פורז אמר לחברי הוועדה כי הוא מוכן להרחיב את הנוהל ולתת לנשים להישאר בישראל במשך תקופה נוספת, "אפילו שנה מתום המשפט", במטרה לעודד את הנשים להעיד. לדבריו של פורז, "ככל שמגדילים את הסוכריה, כך מגדילים את הסיכוי שיותר יעידו. גם כך אנחנו מגרדים רק את קצה הקרחון של הבעיה", אמר פורז.

יושבת ראש הוועדה, חברת הכנסת זהבה גלאון, אמרה כי "החלטה זו מהווה תקדים חשוב אשר יהווה תמריץ לנשים להעיד נגד המסרסרים ויזרז את הענשתם וכליאתם מאחורי סורג ובריח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by