בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרינס מתייצב מאחורי נאפסטר 
 
 
חדשות נענע 


זוהי התפתחות חדשה ומרגשת בהסטוריה של המוסיקה, אומר האמן, שלשמחתנו אין לחברות התקליטים הוותיקות דרך לעצור אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 


כוכב הפופ פרינס מתייצב מאחורי תוכנות החלפת קבצי השירים דוגמת נאפסטר, ומגנה את חברות התקליטים על ניצול האמנים. האמן אומר כי תוכנות אלה "מרגשות" ודוחה את הטענות, לפיהן בעקבות השימוש בתוכנות עשויים בני נוער שלא להעריך את עבודת האמנים, שכן אינם משלמים עבורה.
 
באתר הבית של פרינס ובהודעה לעיתונות, אמר פרינס ש"מנקודת מבט של אדם שאוהב מוסיקה, מה שקורה באינטרנט יכול להיתפש רק כהתפתחות חדשה ומרגשת בהיסטוריה של המוסיקה. לשמחתנו, נראה שלחברות התקליטים הוותיקות אין דרך לעצור את זה".

עיתון "הארץ" מדווח כי פרינס מכוון את חיצי הביקורת בעיקר כלפי נשיא "טיים וורנר", שבבעלותה נמצאת חברת התקליטים של פרינס בעבר, שצוטט באומרו כי הוא מודאג מכך שמיליוני צעירים יגדלו לחשוב שמוסיקה ניתנת בחינם. "בשום מקום בהצהרה שלו אין סימן למה שעלול לקרות עם צעירים שיחליפו מוסיקה, ילמדו להעריך את מה שהם שומעים, ויהפכו לאזרחים ישרים שמאמינים כי למוסיקאים מגיע תגמול על יצירתם", אמר פרינס.

בהתייצבותו מאחורי נאפסטר, מצטרף פרינס לשורה של אמנים דוגמת קורטני לאב, שהודיעה בעבר על תמיכתה בתוכנה המאפשרת החלפת קבצי שירים, וטענה כי חברות התקליטים עושקות את האמנים.

מפעילי האתר נאפסטר נמצאים בימים אלה בעיצומו של מאבק משפטי מול נציגי ארגון הגג של חברות התקליטים הגדולות בארצות הברית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by