בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאוול: אנו מאוכזבים מקצב פינוי המאחזים 
 
 בטוח ששרון יתגבר על הקשיים. פאוול (לעמ)   
 
חדשות נענע

מזכיר המדינה האמריקני אמר את הדברים בתום פגישה עם שר החוץ, סילבן שלום. שלום: ישראל מתנגדת להצעת מצרים להכרזה פלסטינית על הפסקת אש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, אמר היום (שלישי) בתום פגישה בוושינגטון עם שר החוץ, סילבן שלום, כי "יש לנו אכזבה מסויימת מקצב פינוי המאחזים".

בפגישה ביקש שלום מפאוול כי ארצות הברית תנסה לשכנע את המדינות התורמות לרשות הפלסטינית להתנות את המשך הסיוע בהפסקת ירי הקסאם אל יישובים ישראלים, ובקידום הרפורמות ברשות. שלום אף אמר לפאוול כי ישראל מתנגדת להצעת מצרים להביא להכרזה פלסטינית על הפסקת אש בספטמבר.

שלום גם ביקש מפאוול לנסות ולסכל החלטה אפשרית במועצת הביטחון בנוגע לתוכנית ההתנתקות, מאחר שישראל מאמינה כי עניין זה אינו מתאים לפורום בינלאומי. שר החוץ אמר גם כי ישראל תומכת ברעיון להעניק את תיק הפנים ברשות הפלסטינית, על כל סמכויותיו, לראש הממשלה הפלסטיני, אחמד קריע (אבו עלא).

כאשר הם יצאו מהפגישה הביע פאוול ביטחון ביכולתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, לבצע את תכנית ההתנתקות. זאת למרות הקשיים הפוליטיים שהתעוררו באחרונה. לדבריו, "יש לראש הממשלה יכולות פוליטיות, ואני בטוח שהוא יתגבר על העליות והמורדות המחוייבות מההליך הדמוקרטי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by