בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני קסאמים נורו לעבר שדרות 
 
 צה``ל ממשיך לפעול במחנה בלאטה. שכם (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שני טילי קסאם נורו הבוקר מבית חנון ונפלו בשטח פתוח, סמוך לשדרות. לא היו נפגעים. בפעילות צה"ל בבלאטה נורה למוות פלסטיני חמוש. צה"ל פועל במחנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני טילי קסאם נורו הבוקר (רביעי) בסביבות השעה 9:30 בבוקר לעבר שדרות. הטילים נפלו בשטח פתוח סמוך לעיר, כמה מאות מטרים מאיזור מגורים. לא היו נפגעים מן הירי ולא נגרם נזק. מבדיקת צה"ל עולה כי הרקטות שוגרו מפאתי בית חנון שברצועת עזה. גורמים בצה"ל מסרו כי הרקטות נורו משטח שאיננו נשלט על ידי כוחות הצבא.

"אין ספק שבירי זה יש התרסה נגד הפעילות שלנו", אמר הבוקר קצין בפיקוד הדרום והוסיף: "אולם אנו נמשיך בה ונהיה בכל מקום שממנו יורים".

במחנה בלאטה בשכם הרג הבוקר כוח צה"ל הרג את פלסטיני חמוש, פעיל גדודי חללי אל-אקצא. ההרוג הוא עיסאם מחמיד, בן 30. התקרית אירעה במהלך פעילות מעצרי מבוקשים. כוחות צה"ל ממשיכים לפעול הבוקר בבלאטה, כך מוסרים מקורות פלסטינים. על פי הדיווח, הכוחות מתמקמים על גגות בתים, ובתוכם.

שמונה פלסטינים נעצרו הלילה בפעולות כוחות צה"ל ברחבי יהודה ושומרון. באנזה, דרומית לג'נין, נעצרו ארבעה; בבית לחם נעצרו שלושה, ובחלחול, צפונית לחברון, נעצר דרוש לחקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by