בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב יוסף: נתמוך בנתניהו אם יתמודד על ראשות הממשלה  
 
 
חדשות  נענע

בראיון נדיר של הרב לעיתון "מעריב", ולשבועון החרדי "משפחה" הוא מדגיש כי דבריו על השואה לא הובנו, ומבקש סליחה אם פגע במישהו; מעריך שש"ס לא תשוב לממשלה כי "ברק רודף אותנו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, הרב עובדיה יוסף, מעריך כי אם ישוב בנימין נתניהו לזירה הפוליטית ויתמודד על ראשות הממשלה- ש"ס תתמוך בו.
 
בראיון שמתפרסם הבוקר ב"מעריב" ובשבועון החרדי "משפחה" אומר הרב עובדיה יוסף כי אינו סבור שיש אפשרות שש"ס תחזור לקואליציה. לדברי יוסף ראש הממשלה ברק רודף את תנועת ש"ס, ומכה באנשיה במשרדי הממשלה.
 

'ברק אינו יורשו של יצחק רבין ז"ל'

"כבר כשהקימו את הקואליציה, אנשים אמרו לו, לא תחרוש בשור וחמור . יעצו לו הרבה אנשים טובים: למה תיקח גם את ש"ס וגם את מרצ, זה הרי מתנגש?! אבל הוא לא מתייעץ. הקב"ה מתייעץ, וברק לא מתייעץ", אמר הרב עובדיה.

מנהיגה הרוחני של ש"ס המשיך לתקוף את ברק ואמר כי הוא אינו נוהג כמו מנהיג, ואינו שומע לעצת אחרים. הרב אמר כי אהוד ברק אינו יורשו של יצחק רבין ז"ל: "רבין היה מתייעץ איתי בכל מכל בדברים מדיניים ואחרים, וגם בדברים יקרים לנו ככיתות לימוד. אהוד ברק בהול, נחפז, מחליט לבד".
 
 

עובדיה על נתניהו: אתו כל דבר מבינים בשכל ופותרים

"כשהיה בנימין נתניהו, כל דבר היינו מבינים בשכל ופותרים ", אומר הרב עובדיה יוסף והדגיש: "אם נתניהו יתמודד מול ברק בלי ספק אנחנו צריכים לבחור בנתניהו".

בראיון תקף הרב את יוסי שריד: "אמנון רובינשטיין גם ממרצ, אבל הוא אף פעם לא עשה לנו מה שעשה לנו יוסי שריד. אפילו שולמית אלוני, בסך הכל מעשיה היו הגונים איתנו."
 

הסערה סביב דרשותיו של הרב השבוע

בהתייחסו לסערה שחולל בעקבות דבריו על קורבנות השואה, הבהיר הרב יוסף ואמר כי השווה את הרוגי השואה לעשרת הרוגי מלכות. "אני מצטער מכל הלב אם מישהו לא הבין ונפגע. לא עלה בדעתי לפגוע באיש", הדגיש הרב.

מנהיג ש"ס אמר כי יתכן שיבטל אאת שידור דרשותיו דרך הלוויין: "אני מדבר לאנשים שלנו, בשפה שלנו, והנה מהלוויין הזה יוצא ככה. בכלל הייתי נגד הלווין, חששתי מזה, אבל שכנעו אותי. אולי נבטל את הלוויין, נחזור לעצמנו. נדבר רק בפני האנשים שלנו", דברי הרב עובדיה יוסף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by