בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רבני יש"ע: "לא נכנע למסע הדה-לגיטמציה" 
 
 התייחס רק לקיצוניים שאינם מייצגים ציבור שלם. דיכטר (לעמ)   
 
חדשות נענע

אמרו את הדברים בפגישה עם ראש השב"כ, אבי דיכטר, שהזהיר בשבוע שעבר מפני הקצנה בימין. הבהירו כי הם מתנגדים לאלימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש השב"כ, אבי דיכטר, נועד היום (רביעי) עם ראשי מועצת יש"ע. הפגישה נערכה על רקע אזהרותיו של דיכטר כי לאחרונה מורגשת הקצנה בקרב הימין הקיצוני. בוועד רבני יש"ע זעמו על דבריו של דיכטר ואמרו כי "מדינת ישראל הפכה למדינה טוטליטארית".

רבני יש"ע אמרו היום בפגישה כי הם "לא יכנעו למסע הדה-לגיטמציה שהשמאל ומקורבי שרון מבקשים לעשות למאבק נגד ההתנתקות, תוך שימוש מנפולטיווי בדברי ראש השב"כ בישיבת הממשלה האחרונה". כמו כן הבהירו הרבנים כי הם מתנגדים באופן מוחלט לאלימות ולסרבנות במסגרת המאבק נגד ההתנתקות.

ממועצת יש"ע נמסר כי יושב ראש השב"כ "אמר לנו באופן שאינו משתמע לשתי פנים כי בסקירתו בממשלה הוא התייחס רק לקיצוניים שאינם מייצגים ציבור שלם, ואין לייחס את דבריו בשום צורה לכלל מתיישבי יש"ע ולציבור היהודי בכללו".

מצידו של השב"כ השתתפו בפגישה ראש השב"כ וראש החטיבה היהודית בארגון. מצד המתנחלים השתתפו בפגישה ראש מועצת יש"ע, בנצי ליברמן, ראש מועצת גוש עציון שאול גולדשטיין, ראש מועצת דרום הר חברון צביקי בר-חי, ראש תנועת אמנה, זאב חבר, ראש המועצה האזורית בנימין פנחס ולרשטיין ודובר מועצת יש"ע, יהושע מור-יוסף.

במקביל הודיע היום היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, כי החליט לדחות בשבוע את הדיון בנושא ההסתה "מסיבות טכניות". מזוז יזם את הדיון, בו צפויים להשתתף נציגי השב"כ, המשטרה והפרקליטות, עקב התבטאויות של אנשי ימין נגד פינוי התנחלויות ועקב אזהרותיו של דיכטר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by