בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק ייפגש עם שריד בזמן חופשתו בצפון 

ברק ייפגש עם שריד בזמן חופשתו בצפון

 
 
חדשות  נענע

ברק יציע לשריד ולרן כהן לשמש כממלאי מקום במשרדים מהם התפטרו לאחרונה; ראש הממשלה סיים לחלק את התיקים של ש"ס ושל שאר השותפות, אשר פרשו מהקואליציה, מלבד שלושת התיקים של שרי מר"צ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגעים לחזרתה של מרצ לממשלה יתקיימו במהלך סוף השבוע, במהלך חופשתו של ברק בצפון. ראש הממשלה אהוד ברק צפוי להיפגש מחר (שבת) עם ראש מרצ, יוסי שריד, ולהציע לו ולחבר הכנסת רן כהן, לשמש כממלאי מקום במשרדים מהם התפטרו לאחרונה.
 
שריד מדגיש כי הוא אינו מתכוון לוותר על סמכויות מלאות במשרד החינוך, גם אם ש"ס תחזור לממשלה. "אם נקבל הבהרות לשביעות רצוננו- זו חובתנו להיות חלק מהממשלה", אמר שריד הבוקר (שישי) בראיון לגלי צה"ל.

כחלק מהאאמצים להשיב את מרצ לממשלה פנה ראש הממשלה גם לשר החקלאות לשעבר, חיים אורון, והציע לו לשוב לתפקידו. אורון, שאינו מכהן גם כחבר כנסת, אינו יכול לשמש ממלא מקום בממשלה, ולכן מינויו זקוק לאישור הכנסת. לאורון קשרים טובים עם הסיעות החרדיות, ולכן על פי ההערכות במערכת הפוליטית, הוא יוכל להביא לאישור מינויו מחדש.
 

הרב יוסף: לא מאמין שש"ס תחזור לממשלה

אמש סיים ברק לחלק את התיקים של ש"ס ושל שאר השותפות, אשר פרשו מהקואליציה, מלבד שלושת התיקים של שרי מר"צ. ראש הממשלה מינה את רוני מילוא כממלא מקום שר הבריאות, ואת שלמה בן-עמי כממלא מקום שר החוץ.

בראיון מיוחד ונדיר לעיתונות אומר הרב עובדיה יוסף, כי אינו מאמין שש"ס תשוב לממשלה, מכיוון שאהוד ברק "רודף את ש"ס", לטענתו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by