בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ"ש קיבל הכרעת ביניים בפרשת תינוק המריבה 

ביהמ"ש קיבל הכרעת ביניים בפרשת תינוק המריבה

 
 
חדשות נענע

החלטת הביניים צפויה להשפיע בעתיד על החלטתו הסופית של בית המשפט. גלי צה"ל: הוריו הביולוגים של הפעוט הודיעו כי יעתרו לבג"צ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התפתחות בפרשת "תינוק המריבה": בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל אחר הצהריים (חמישי) הכרעת ביניים על עתידו של התינוק. ההחלטה אינה מותרת לפי שעה לפרסום.

ההחלטה התקבלה במסגרת הדיון בעתירת ההורים המאמצים, המבקשים שלא למסור את התינוק להוריו הביולוגיים. ככל הנראה תשפיע החלטת הביניים על החלטתו הסופית של בית המשפט בעניין גורלו של הפעוט המאומץ. בגלי צה"ל פורסם כי הוריו הביולוגים של הפעוט הודיעו כי בכוונתם לעתור לבג"צ נגד החלטת בית-המשפט.

בסוף חודש יוני הכיר בית המשפט המחוזי בתל אביב בזכותם של ההורים המאמצים לשמש כצד בסכסוך המשפטי לגביו. השופטים סביונה רוט לוי, יהודית שטופמן וישעיהו שנלר הפכו החלטה קודמת של בית משפט בעניין.

הם כתבו בהחלטתם כי "גם אם החוק איננו מסדיר את מעמדם של ההורים המיועדים לאימוץ בשלבים השונים של תהליך האימוץ, אין בכך כדי לומר שהם חסרי מעמד. מאידך, אין בכך, בהכרח, כדי להכיר במעמדם כצד לכל דבר ועניין, אם יהיה בכך כדי לעקר את תכלית חוק האימוץ ואת הסדריו הדיוניים המשמשים את תכליתו".

בינתיים נשאר התינוק אצל ההורים המאמצים, זאת לאחר שעורכי הדין שלהם טענו שיש להשאיר בידם את התינוק. זאת כיוון שההליך המשפטי עוד לא הסתיים וייתכן שבסוף יוחלט להשאיר את התינוק אצל המאמצים ולכן העברתו כעת להורים הביולוגים תגרום לו נזק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by